S námi vás zima nepřekvapí


Zimní období už je opravdu tady, vystrčilo drápky s prvním sněhem a ledem, takže je setkání nevyhnutelné. Teploty na nule či pod ní by nás řidiče měly postavit před zásadní otázku. Jsem připraven na zimu? Je můj vůz připraven na zimu? Budu zase i letos řešit klasické zimní radovánky typu zamrzlé sklo, co nejde ani škrabkou očistit, zrovna když pospíchám do práce, všude voda a fleky od lyží a lyžáků, auto seklé uprostřed kopce v Krkonoších? Nebudete. Naše nabídka zimního příslušenství vás nechá klidnými, protože budete na všechny situace zimy připraveni. A jako bonus za příznivé ceny.

A jak na to? Jak být připraven?

Vyberte si jakýkoliv produkt ze zimní nabídky, zavolejte na bezplatnou linku Zákaznického centra 800 217 220, zboží si objednejte a už se můžete těšit, až vám od nás dorazí balíček s vybraným příslušenstvím, nebo přípravky na péči o Váš vůz. Uvedené ceny jsou s DPH. V případě objednávky nad 2 000 Kč za vás uhradíme poštovné my.

Co jsme pro vás v naší nabídce připravili?

Střešní box – Moderní, lehký, dostatečně velký a praktický – takový je střešní box ze sortimentu ŠKODA. Design působí elegantně, optimalizovaný tvar se navíc pozitivně projevuje i na jízdní stabilitě vozu a omezení vibrací. Použití na všechny typy vozů ŠKODA vybavených základním nebo příčným střešním nosičem s tzv. T drážkou. Do střešního boxu o objemu 380 litrů lze uložit například 5 párů lyží nebo 4 snowboardy. Je vybaven bezpečnostním centrálním zámkem, který ovládá několik zamykacích bodů.
Cena: 9.320 Kč
Odmrazovač skel – jedinečný a praktický pomocník pro mrazivá rána. Jeho účinné složky zabraňují opětnému brzkému vytvoření námrazy. Přípravek nastříkejte rovnoměrně na zamrzlé okno směrem od shora dolů a nechte krátce působit. Podle tloušťky ledové vrstvy buď zapněte stěrač předního okna, nebo odstraňte zbývající námrazu škrabkou na led.
Cena: 183 Kč
Zimní sada kosmetiky – i váš vůz potřebuje v zimním období opečovávat. A jak si udržet perfektní vzhled vašeho vozu? Zimní sada zahrnuje Stop námraze (500 ml), odmrazovač (500 ml), bílou utěrku proti zamlžení oken (30×35 cm) a škrabku na led. Všechny přípravky prošly náročnými testy a zkouškami, což zaručuje jejich vysokou účinnost a současně absolutní nezávadnost pro váš vůz.
Cena: 425 Kč
Čistící probiotické přípravky Myvalin – čistota a zdraví harmonicky k člověku a přírodě, bez chemie. Výsledky ukazují, že čištění jde i bez chemie, a to i účinněji. Sortiment značky Myvalin obsahuji přípravky na mytí rukou i těla, pro praní i různé specifické úklidové činnosti, jako je čištění skel, podlah, odstraňování pachů, mytí nádobí, úklid všech prostor, či dokonce šampon pro zvířata. Zároveň měření ukázala účinnost dezinfekčního gelu na ruce 4 – 8 hod.
U nás si můžete vybrat z těchto výrobků:
Probiotický ochranný sprej, 100 ml. – 199 Kč
Univerzální probiotický čistič automobilových interiérů, 500 ml. – 104 Kč
Čistič extrémního znečištění disku, 500 ml. – 100 Kč
Probiotický ochranný odstraňovač pachů, 100 ml. – 214 Kč
Probiotický gel na ruce 50 ml. – 129 Kč
Vak na lyže – to poslední, co chcete po celém dni na svahu je řešit mokré sedačky nebo dno zavazadlového prostoru po roztátém sněhu, který Vám zůstal na lyžích. Obal na lyže s kapacitou až pro čtyři páry lyží tento problém vyřeší. Vak je ušitý z voděodolného, lehce omyvatelného materiálu, jehož švy nepropouštějí vodu.
Cena: 2.167 Kč
Sněhové řetězy –  se sněhovými řetězy vás zima už nepřekvapí. Dostanou vás i tam, kde už si ani ty nejkvalitnější zimní pneumatiky neporadí. Sněhové řetězy jsou vyrobené ze špičkové manganem legované oceli, díky níž se pořádně zakousnou do sněhu i ledu a navíc toho hodně vydrží. Trvanlivost a mechanická odolnost, to jsou sněhové řetězy ŠKODA Originální příslušenství.
Ceny řetězů se liší dle modelů. Asistentka vám při objednání sdělí cenu odpovídajícího zboží pro váš vůz.
Cena: od 1.615 Kč
Plastová vana – perfektní ochrana v zimě před mokrem, ale i v létě před nečistotami. Vyznáváte aktivní životní styl? Pak na svých cestách za sportem, rybařením či jinými aktivitami jistě oceníte plastovou vanu do zavazadlového prostoru, která zvyšuje nejen komfort při uspořádání převážených předmětů, ale zabrání i jejich případnému poškození. Lze ji snadno a rychle vyjmout, následně vyklepat nebo omýt vodou.
Ceny vany se liší dle modelů. Asistentka vám při objednání sdělí cenu odpovídajícího zboží pro váš vůz.
Cena: od 1.021 Kč