SEAT provádí cenovou akrobacii s Ibizou

PODZIMNÍ KAMPAŇ “U NÁS JSOU CENY POSTAVENÉ NA HLAVU”

  •  Ibiza 1.2 TSI již od 224 900 Kč, kombi ST za neuvěřitelných 239 900 Kč.
  •  Bohatá výbava včetně klimatizace
  • Soutěž o víkend pro dva v Barceloně včetně kapesného

Kromě cenové akrobacie pro své zákazníky připravil SEAT pro širokou veřejnost atraktivní soutěž, v níž se hraje o víkend pro dvě osoby v Barceloně včetně kapesného 200 euro od ŠkoFINu. Celkem budou vyhlášeni tři výherci. Úkolem pro soutěžící je zvěčnit svou stojku na hlavě, ať už fotografií nebo videem, a svým akrobatickým kouskem se pochlubit na soutěžní stránce www.postavsenahlavu.cz. Do finále postupuje deset nejlepších na základě hlasování uživatelů, které probíhá od 10. 9. do 30. 11. 2012. Z finálového Top 10 vybere porota trojici nejlepších akrobatů, resp. autorů, kteří pojedou na víkend do Barcelony.

SEAT postavil na hlavu ceny pětidveřového hatchbacku Ibiza a rodinného kombi Ibiza ST se zavazadlovým prostorem o objemu 432 litrů v nejnovějším provedení pro modelový rok 2013. S temperamentním a zároveň úsporným motorem 1.2 TSI o výkonu 77 kW (105 k), který spotřebuje pouhých 5,1 litru na 100 kilometrů, lze uvedené modely pořídit již za 224 900 Kč (Ibiza), resp. 239 900 Kč (Ibiza ST). Rozum zůstává stát nejen nad požadovanými cenami, ale i nad rozsáhlou akční výbavou. Hlava se pak zatočí každému, kdo se nakonec od prodejce značky SEAT dozví, že jako bonus navíc dostane ještě prodlouženou záruku výrobce na 4 roky nebo při ujetí maximálně 40 000 km.

Bohatá sériová výbava akčních modelů obsahuje klimatizaci, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel, ABS, 15“ kola, airbag řidiče a spolujezdce, boční airbagy, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, rádio s přehrávačem CD/MP3, ovládáním pod volantem a vstupem pro externí přehrávač AUX-in, elektrické ovládání předních oken, podélné střešní nosiče pro verzi ST, osvětlenou schránku před spolujezdcem s objemem 10,7 l, ISOFiX pro ukotvení autosedačky na zadních sedadlech, dělené a sklopné zadní sedadlo, tříbodové bezpečnostní pásy na zadních sedadlech a pokročilé funkce brzdové soustavy.

Ceny postavené na hlavu platí při financování SEAT Finance od ŠkoFINu.

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží cca 80 % své výroby do 75 zemí a je vedoucí značkou na španělském trhu. V roce 2011 dosáhl SEAT s celkovým prodejem 350 000 vozidel obchodního obratu ve výši více než 5,0 miliardy eur.

Skupina SEAT zaměstnává vice než 14 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech v Barceloně – Zona Franca, El Prat de Llobregat a Martorell, kde kromě ostatních modelů vyrábí především velmi úspěšné modelové řady Ibiza a Leon. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod koncernu Volkswagen Group v portugalském městě Pamela, vozy SEAT Mii vyrábí závod ve slovenské Bratislavě a nové Toledo závod v Mladé Boleslavi v České republice.

Španělská nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také výzkumným a vývojovým střediskem, v němž více než 900 inženýrů pracuje na vývoji inovativní automobilové techniky. V souladu s vyhlášenou strategií důsledné ochrany životního prostředí odpovídají veškeré aktivity společnosti SEAT kritériím trvale udržitelného rozvoje, a to se zvláštním zřetelem na snižování emisí CO2, efektivní využívání energií, recyklaci a opakované využívání zdrojů.

Datum: 10. 9. 2012
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz