Zveme vás na E-salon

Vážení zákazníci,
rádi bychom vás pozvali na veletrh čisté mobility E-salon, který se koná v termínu 11. – 14. 11. 2021. S námi se na veletrhu setkáte v sobotu a v neděli. Na našem stánku budou stát hned tři vozy Enyaq iV. Jedinečná limitované edice FOUNDERS EDITION, sportovně laděný SPORTLINE a velkým lákadlem bude nepochybně ředitelský vůz z Tour de France. Rodinu elektrifikovaných modelů doplní i plug-in hybridní vozy Superb iV, Superb COMBI iV a Octavia RS iV a Octavia COMBI RS iV.

Mimo modelů bude k vidění také komplexní pohled na ekosystém elektromobility. Návštěvníci zjistí, jak si správně vybrat vůz, jak ho nabíjet v domácím nebo veřejném prostředí, seznámí se s fungováním baterií vozů Škoda, dozví se více o zárukách a servisních nákladech a chybět nebude ani představení nové strategie NEXT LEVEL – Škoda STRATEGY 2030.

Naše společnost HAVEX auto je na elektromobilitu připravena. Všechny naše provozovny jsou vybaveny pro obsluhu a dobíjení elektrovozů.  I my cítíme spoluodpovědnost za životní prostředí a vliv dopravy na přírodu. Pro rok 2022 předpokládáme další rozvoj elektromobility a zároveň rozšiřujeme i veřejně přístupné dobíjecí stanice v naší síti.

Na našem stánku vám velmi rádi vozy osobně představíme, poskytneme další podrobnosti a rádi zodpovíme všechny vaše otázky týkající se jak elektromobility, tak nabídky našich vozů a služeb.

Více o veletrhu najdete zde: https://e-salon.cz/