SEAT přináší modely Ibiza 1.2 TSI za nevídané ceny

ZÁŘÍ VE ZNAMENÍ AKČNÍCH MODELŮ SEAT

  • SEAT Ibiza a Ibiza ST s motorem 1.2 TSI za zvýhodněné ceny
  • Bohatá výbava, výhodné financování přesně na míru
  • Nejvyšší úroveň komfortu, bezpečnosti a potěšení z jízdy

SEAT připravil pro české zákazníky novou lákavou nabídku. Pětidveřový hatchback Ibiza a rodinné kombi Ibiza ST v nejnovějším provedení pro modelový rok 2013 lze pořídit s temperamentním a zároveň úsporným motorem 1.2 TSI o výkonu 77 kW (105 k) již za 224 900 Kč (Ibiza), resp. 239 900 Kč (Ibiza ST). Uvedená cena přitom zahrnuje rozsáhlou akční výbavu a jako bonus navíc také prodlouženou záruku výrobce na 4 roky nebo maximálně 40 000 km.

Bohatá sériová výbava akčních modelů obsahuje klimatizaci, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel, ABS, 15“ kola, airbag řidiče a spolujezdce, boční airbagy, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, rádio s přehrávačem CD/MP3, ovládáním pod volantem a vstupem pro externí přehrávač AUX-in, elektrické ovládání předních oken, podélné střešní nosiče pro verzi ST, osvětlenou schránku před spolujezdcem s objemem 10,7 l, ISOFiX pro ukotvení autosedačky na zadních sedadlech, dělené a sklopné zadní sedadlo, tříbodové bezpečnostní pásy na zadních sedadlech a pokročilé funkce brzdové soustavy.

Díky nejmodernějším koncernovým technologiím a atraktivnímu vzhledu mají vozy modelové řady SEAT Ibiza nejlepší předpoklady pro úspěch mezi náročnou konkurencí, což potvrzují i výsledky nezávislých testů odborných časopisů. Ibiza například obstála na „jedničku“ v sofistikovaném testu časopisu Auto Bild a stala se nejspolehlivějším vozem ve svém segmentu. Jedinečné zážitky z jízdy jsou podpořeny pocitem naprostého bezpečí a komfortu. Ibiza potěší náročné řidiče pohotovými reakcemi a přesným ovládáním díky preciznímu řízení a řazení. Ibiza ST k tomu přidává nadstandardní prostor a praktičnost korunovanou objemem zavazadlového prostoru 432 l. Pokroková konstrukce motoru 1.2 TSI kombinuje přímé vstřikování benzinu s přeplňováním. V praxi to znamená temperamentní dynamiku při nízké spotřebě paliva pouhých 5,1 l/100 km.

Zákazníci mohou využívat akční nabídku se zvýhodněním 26 400 Kč na výše uvedené modely SEAT Ibiza po celé září. Ceny platí při financování SEAT Finance od ŠkoFINu.

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží cca 80 % své výroby do 75 zemí a je vedoucí značkou na španělském trhu. V roce 2011 dosáhl SEAT s celkovým prodejem 350 000 vozidel obchodního obratu ve výši více než 5,0 miliardy eur.

Skupina SEAT zaměstnává vice než 14 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech v Barceloně – Zona Franca, El Prat de Llobregat a Martorell, kde kromě ostatních modelů vyrábí především velmi úspěšné modelové řady Ibiza a Leon. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod koncernu Volkswagen Group v portugalském městě Pamela, vozy SEAT Mii vyrábí závod ve slovenské Bratislavě.

Španělská nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také výzkumným a vývojovým střediskem, v němž více než 900 inženýrů pracuje na vývoji inovativní automobilové techniky. V souladu s vyhlášenou strategií důsledné ochrany životního prostředí odpovídají veškeré aktivity společnosti SEAT kritériím trvale udržitelného rozvoje, a to se zvláštním zřetelem na snižování emisí CO2, efektivní využívání energií, recyklaci a opakované využívání zdrojů.

Datum: 4. 9. 2012
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz