Nastavte si výši splátek, jak vám to vyhovuje!

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale naspořené peníze nestačí? Jste spíše opatrní a nechcete splácet měsíčně moc peněz, protože nikdy nevíte, co kdy přijde? Nebo zkrátka nechcete, aby vás pořízení nového vozu limitovalo v jiných plánech? Máme pro vás ideální řešení v podobě Financování CHYTŘE od Volkswagen Financial services, která umožní si individuálně nastavit splátky dle vašich možností. Vy si rozhodnete, kolik a jak splácet. Získejte svobodu v rozhodování.

Divíte se, jak je to možné? Proč vám o tom nikdo neřekl již dříve? Nejde vám do hlavy, jak to vlastně funguje? Zkusíme vám to vysvětlit na ilustrativním příkladu. Rodina Veselá se rozhoduje o koupi nového vozu, neboť se rozrostla o nového člena a stávající vůz je méně spolehlivý, má malý kufr a spotřeba se šplhá k 12 litrům na 100 km. Zasedla tedy rodinná rada a usnesla se na tom, že nemůže nyní vynaložit statisíce korun na nový či prověřený ojetý vůz, protože je zároveň čeká investice do bydlení, rekonstrukce pokoje na nový dětský pokojíček, což v dnešní době není úplně levná záležitost. Rozdělila si tedy úspory na dvě hromádky, kdy první v hodnotě 150 000 Kč je určena na nákup vozu, a dalších 250 000 Kč na rekonstrukci v bytě. Co ale za takovou částku pořídí za vůz? Děsí je nájezd, stáří vozu a také technický stav.

Naštěstí rodina Veselých navštívila showroom HAVEX-auto, kde je prodejce uklidnil, že není třeba ztrácet hlavu. Detailně společně prošli očekávání, možnosti a výsledně se jako ideální jevil produkt Financování CHYTŘE. Vybrali společně z bohaté nabídky vůz SEAT Leon z roku 2019, nájezdem 50 000 km. Prodejce doložil kompletní servisní historii, původ vozidla, detailní popis technického stavu vozidla, vše podepřeno CEBIA reportem.

Vůz nebyl na daném showroomu, ale v jiném městě, což situaci mohlo zdánlivě zkomplikovat, ale opak byl pravdou. Prodejce předvedl 360° snímky exteriéru i interiéru vozidla a přes online videohovor se spojil s kolegou na druhém showroomu, aby vůz odprezentoval takříkajíc naživo. Automobil se rodině Veselých líbil, a tak se přešlo k řešení formalit.

Prodejce online vyplňoval vstupní informace k financování. Akontace ve výši 150 000 Kč byla jasná, výše splátky, která byla pro Veselé akceptovatelná, činila 4 000 Kč měsíčně. Rodina se nechce dlouhodobě vázat, a tak si vybrala možnost doby splácení 36 měsíců. Prodejce hned na místě předložil nabídku, která odpovídala zadaným parametrům. Vše odpovídalo až na poslední nerovnoměrnou splátku, která vyšla cca 45 % pořizovací hodnoty vozu. Manželé Veselí se na sebe vystrašeně podívali a nákup vozu se jim v hlavách vzdaloval. Cítili zklamání. Prodejce však reakci dobře přečetl a uklidnil je tím, že nemusí tuto poslední splátku platit celou naráz, když by si nedokázali volnými prostředky našetřit, ale že je tu možnost odkupu vozu dealerem, nebo řešení opětovným financováním ve splátkách. Pokud by vůz odprodali před poslední nerovnoměrnou splátkou, získali by hotovost na doplatek vozu a zároveň finance na akontaci nového vozu. Nic by tedy netratili a zároveň odpadly i obavy, co kdyby… Rodina Veselých je pořádkumilovná a k věcem se chovají s respektem a láskou. Dá se tedy předpokládat, že vůz po 3 letech nebude vybydlený a ve stavu, že by si o něj nebylo radno ani kolo opřít.

Řešení mobility rodiny Veselých v novém počtu členů bez obav a nejistoty bylo na světě. S prodejcem dořešili nutné papírování a zbytek procesu se HAVEX-auto postaral již sám. Veselí se mohli už jen těšit na první kilometry v novém, větším a modernějším voze.

A pokud se zrovna nacházíte ve stejné situaci jako rodina Veselých, zopakujeme hlavní benefity produktu Financování CHYTŘE od VWFS, díky němuž i vaše rodina, firma, příbuzní mohou pořídit krásný, modernější nebo prostornější vůz, aniž by je to stálo nervy, obavy a neklidné spaní, co kdyby náhodou přišlo toto, nebo ono. Prostě jen v klidu vyrážet na cesty a řešit pouze to, aby v nádrži byl dostatek paliva.

Proč využít financování CHYTŘE?

  • Individuální nastavení výše měsíční splátky dle Vašich možností. Chcete platit málo, platíte málo, tak jednoduché to je.
  • Poslední navýšenou splátku si předem nastavíte a její vypořádání může probíhat dále rozprostřením do měsíčních splátek opět dle možností, nebo prodejem vozu, kdy lze následně utržené finance použít na koupi nového, modernějšího, prostornějšího vozu. Nebo varianta třetí, kdy lze použít v mezidobí naspořené peníze na jednorázové splacení úvěru.
  • Platí pro nové, ale i prověřené ojeté vozy do 5 let stáří
  • Podnikatelé mají nárok na odpočet DPH

Instruktážní video

Plaťte málo a s klidem. S námi není nákup vozu cesta do neznáma.

Váš vysněný vůz můžete vybírat jednoduše online na prodej-vozu.cz. Nejenže zde naleznete na 800 vozů skladem, ale web obsahuje celou řadu funkcionalit, které usnadňují výběr vozidla a nákup z pohodlí domova, kanceláře. Abyste nemuseli cestovat na showroomy, můžete využít virtuální prohlídku, kde vám náš prodejce vůz vizuálně odprezentuje a zároveň odpoví na všechny případné dotazy. Praktický je i chytrý doporučovač vozů, díky kterému vám zobrazíme k vybranému vozu tři nejlepší alternativy dle vašich požadavků, včetně výčtu, co další vozy mají lepšího, horšího. Už nemusíte nikam přecházet, vše je na jednom místě. A pokud jste zvyklí řešit své dotazy online a hned, čeká na vás chatbox, který obsluhuje náš kvalifikovaný personál, a tak dostanete relevantní odpověď takřka hned, jak vás dotaz napadne. Stále se obáváte online poptávky vozu, protože ho nevidíte reálně před sebou? Už nemusíte, neboť unikátní 360° snímky interiéru a exteriéru vozu ve vysokém rozlišení, ho doslova odhalí. Neunikne žádný detail a na prohlížení máte přesně tolik času, kolik potřebujete, nikdo na vás netlačí, nikam nepospíchá. Internetová stránka prodej-vozu.cz je zárukou kvalitního, rychlého a pohodlného nákupu.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, nebo máte nějaké doplňující dotazy, neváhejte a kontaktujte naše Zákaznické centrum HAVEX-auto s.r.o. prostřednictvím telefonu 800 217 220 nebo na info@havex.cz nebo využijte chatbox přímo na prodej-vozu.cz, kde na vás čeká váš vysněný nový vůz. Samozřejmě nás můžete navštívit i osobně na kterémkoliv showroomu HAVEX-auto.

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů

Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů

Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů

Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů