Den testovacích jízd Škoda – aktualizováno

Otestujte vozy Škoda a hrajte o tři nová Citigo!

Zpestřete si léto a přijďte se pobavit na “Den testovacích jízd Škoda”, které pro Vás pořádáme v Jičíně 18. srpna na Žižkově náměstí od 8.00 hodin. Přijďte si otestovat  kterýkoli z našich modelů, užijte si  zábavné odpoledne s celou rodinou nebo se zapojte do tipovací soutěže, ve které můžete vyhrát jeden ze tří vozů Škoda Citigo včetně karty na pohonné hmoty v hodnotě 20 000 Kč od společnosti ŠkoFIN. Sledujte náš web, budeme Vám na tomto místě přinášet stále nové informace.

“Přijďte si nás proklepnout” rádio spot

Na jaké vozy se můžete těšit?

  • CITIGO 1.0MPI 44kW, výbava Ambition, Zelená Spring
  • Fabia 1.2TSI 63kW, výbava CHAMPION Ambition, Šedá Satin
  • Roomster 1.2TSI 63kW, výbava Style, Modrá Miami
  • Octavia Combi 1.6TDI 77kW, výbava Elegance, Zelená Artic
  • Superb Combi 2.0TDI 125kW, výbava Elegance,  Černá Magic

Vyhrajte 3 vozy na víkend!
Vyzkoušejte si některý z modelů Škoda vyplňte kontaktní kartu a budete zařazeni do slosování o vůz na víkend. Každé 2 hodiny vylosujeme jednoho z Vás!

Den testovacích jízd Škoda

Tipněte si a vyhrajte nové Citigo od Škoda Auto!
Každý účastník Dnů testovacích jízd Škoda se může zapojit do tipovací soutěže o nové Citigo. Stačí vyplnit kontaktní kartu a tipnout, kolik testovacích jízd se uskuteční v rámci celého projektu „Dny testovacích jízd Škoda” v období od 1. července do 16. září 2012.

Tři soutěžící, kteří odpoví nejpřesněji (nejvíce se přiblíží skutečnému počtu testovacích jízd), se stanou výherci nového modelu Škoda Citigo a karty na pohonné hmoty v hodnotě 20 000 Kč.

Vyhodnocení tipovací soutěže proběhne do konce měsíce října 2012, způsobem uvedeným v pravidlech. Slavnostní předání vozů novým majitelům se bude konat v Zákaznickém centru Škoda AUTO v Mladé Boleslavi.
Kompletní pravidla soutěže.

Kde nás najdete?