Čistící probiotické přípravky pro péči o zdraví a váš vůz

V hlavní roli zdraví a čistota!

Hygieně a čistotě učíme již malé děti. Zároveň ale víme i to, že přehnaná čistota vede ve finále ke snižování imunity. S příchodem koronavirové epidemie se téma ještě umocnilo, když už jen tak nějak ze zvyku, pro jistotu, lijeme doslova v litrech desinfekce nejen na své ruce, ale i na vše kolem sebe. Stala se prostě součástí našich životů. Světe div se, jde to ale i přirozeněji a hlavně nezávadně, nechemicky.

Žít zcela sterilně znamená nechat náš imunitní systém nepřipravený na reálný život, kdy se nám pak nepodaří vyhnout číhajícím patogenům. V této době se ale musíme virům bránit více, zamezit jeho šíření a to nejen omezením styku s druhými, ale také správnou a účinnou desinfekcí. Ale jak vybrat tu správnou, která nedráždí pokožku a je ideálně šetrná k přírodě? Velkou novinkou na našem trhu je probiotický hygienický čistící systém, který splňuje ty nejnáročnější požadavky na čištění, ale současně ochraňuje naše zdraví i přírodu. A právě za tímto stojí značka MYVALIN.

Misí značky Myvalin je čistota a zdraví, ale harmonicky k člověku a přírodě, bez chemie, a tak vytvořila inovativní způsob čištění, který přináší opravdové výsledky. V sortimentu najdete prostředky pro úklid domácnosti, na mytí rukou i těla, pro praní i různé specifické úklidové činnosti, jako je čištění skel, podlah, odstraňování pachů, mytí nádobí, úklid všech prostor, či dokonce šampon pro zvířata.

A protože nám je poslání a vize Myvalin sympatická, vyzkoušeli jsme výrobky v našem náročném provozu, abychom se přesvědčili na vlastní kůži o účinku. Více jak měsíc používali naši zaměstnanci výrobky Myvalin na veškeré čištění exteriérů a interiérů přistavených vozů, i pro svou osobní hygienu. A výsledek? Naprostá spokojenost po všech stránkách.

Protože nás Myvalin o své síle dokonale přesvědčil, tak bychom rádi zdravou a šetrnou cestu čistoty nabídli i vám, našim zákazníkům. Na stránkách www.prodej-vozu.cz tak naleznete základní výrobky pro čištění interiéru a exteriéru vašich plechových miláčků.