Prodloužené záruky SEAT

Prodloužené záruky SEAT přinášejí jistotu bezstarostného užívání vozidla na další 1 až 2 roky.
  • Prodloužení dvouleté záruky výrobce o 12 nebo 24 měsíců
  • Stejné podmínky a rozsahy záručního krytí jako u dvouleté záruky výrobce
  • Majitelé modelů Exeo získávají tříletou záruku v ceně vozidla

SEAT nabízí svým zákazníkům od začátku roku 2012 plnohodnotné prodloužení zákonné dvouleté záruky na celkové tři nebo čtyři roky. Prodlouženou záruku SEAT lze pořídit ke každému modelu značky SEAT od Ibizy až po Alhambru, a to přímo při koupi nového vozu u autorizovaného prodejce SEAT. Zákazník tak získává jistotu, že mu po dobu trvání zákonné i prodloužené záruky SEAT nevzniknou žádné nepředvídatelné náklady na opravy vozidla.

Rozmanitým požadavkům zákazníků vychází vstříc nabídka 6 různých kombinací doby trvání prodloužené záruky a jejího omezení maximálním počtem ujetých kilometrů. Jednoleté prodloužení záruky je k dispozici ve třech pásmech: 30/60/90 tisíc km. V případě dvouleté prodloužené záruky se kilometrové omezení zvyšuje na 40/80/120 tisíc km. Od zvolené délky trvání a počtu ujetých kilometrů se samozřejmě odvíjí i cena, která u populární Ibizy začíná na částce 1350 Kč (1 rok navíc/30 000 km), resp. 3500 Kč (2 roky navíc/40 000 km). Pro všechny modely Exeo je tříletá záruka s omezením na 100 000 km zahrnuta již v ceně vozidla.

Prodloužená záruka SEAT navazuje bezprostředně na zákonnou dvouletou záruku a po uzavření smlouvy není již možné zvolenou variantu měnit. Základní podmínkou pro přiznání nároku na případná záruční plnění je absolvování všech předepsaných inspekčních prohlídek vozu v autorizovaném servisu SEAT a výhradní používání Originálních dílů SEAT®, což je nutné doložit řádně vyplněnou servisní knížkou k vozidlu. Stejně jako u zákonné záruky se prodloužená záruka nevztahuje na běžné opotřebení dílů a na úpravy komponentů vozidla.

Vyřízení záruky a uhrazení oprávněných nároků vyplývajících z prodloužené záruky SEAT probíhá u autorizovaného prodejce SEAT podobně jako při vyřizování zákonné záruky vozidel SEAT. Prodloužená záruka SEAT je samozřejmě přenositelná na dalšího majitele a zvyšuje tak zůstatkovou cenu při následném prodeji ojetého vozu. Hodnotu ojetého vozu pozitivně ovlivňuje také delší doba záruční péče v autorizovaných servisech.

SEAT poskytuje na všechny své modely zákonnou záruku po dobu dvou let bez omezení ujetých kilometrů (Exeo 3 roky/100 000 km). Plně galvanizované karoserie modelů SEAT navíc umožňují poskytovat 12letou záruku proti prorezavění. Dvouletá záruka platí také na všechny Originální díly SEAT a Originální příslušenství SEAT.

zdroj: tisková zpráva
Import Volkswagen Group s.r.o., Divize SEAT