Škoda Park

Již 3. března zavítá Škoda Park do Rokytnice nad Jizerou, kde Vás rádi přivítáme. Připraven je atraktivní program pro děti i dospělé, soutěže o zajímavé ceny. Po předešlých dvou letech, kdy jste se s HAVEX-auto a Škoda Parkem mohli setkat v Harrachově, měníme místo a přivítáme Vás tentokrát v Rokytnici nad Jizerou.

Zimní Škoda Park Pro ty z vás, kteří jste ještě žádný ze Škoda Parků nenavštívili, jej krátce přiblížíme. Škoda Park myslí na všechny věkové kategorie, lyžaře i nelyžaře, sportovce i nesportovce, na své si zkrátka přijde každý.
Programem celého dne bude i letos provázet Martin Dejdar. Škoda Parku dominuje velké pódium, na kterém probíhá živý koncert. V letošním roce se můžete těšit na populární slovenskou hudební skupinu No Name. Ve Škoda Parku se pak nachází několik menších stanů, kde najdete informační středisko, v HAXEX stanu Vám zástupce naší firmy ochotně zodpoví Vaše dotazy a poradí při prodeji doplňků a reklamních předmětů Škoda, najdete zde také stan prezentující Škoda Originální příslušenství. V jeho blízkosti budou vystaveny vozy Superb Combi, Octavia Combi a Yeti, na nichž si budete moci prohlédnout Škoda Originální příslušenství, zkrátka čím vším je možné vozy dovybavit, aby ještě více lahodily Vašemu oku. Samozřejmě, že i zde Vám budeme nápomocni a rádi zodpovíme Vaše dotazy. Vystaveny budou také celkem 3 vozy Citigo, které si budete moci prohlédnout a posoudit “naživo”. Velká LED obrazovka Vám zprostředkuje veškeré důležité dění v různých částech areálu. V blízkosti dolní stanice sedačkové lanovky na “Přibližovák” bude připraveno k vyzkoušení celkem 8 vozů 4×4.

 A jaké vozy máme pro Vás připravené?

> Škoda Superb 1.8 4×4, 118 kW, 6° MP, výbava Elegance, zelená Malachite
> Škoda Superb Combi 2.0 CR DPF, 125 kW, 6° MP, výbava Elegance, modrá Láva 
> Škoda Octavia Combi 1.8 4×4, 118 kW, 6° MP, výbava Elegance, šedá Platin
> Škoda Octavia Scout, 2.0 4×4, 103 kW, 6° MP, výbava Scout, béžová Safari
> Škoda Yeti 2.0 TDI CR, 4×4, 103 kW, výbava Expirence
> Škoda Yeti 2.0 TDI CR, 4×4, 81 kW, výbava Ambition

Jako doprovodný program a soutěže pro děti jsme připravili řadu originálních atrakcí a soutěží. Nejmenší děti budou skládat “obří” kostky s motivy skřítků, které znají z projektu pohádkové Česko, starší děti si budou muset poradit s se složitějšími obrázky vozů Škoda. Zábavné povyražení nabídnou koule Bumperball, které zdomácněly a těší se oblibě v alpských zemích. Škoda Auto = hokej,  a proto ani v zimě na horách nemůže hokej chybět. Až ze zámoří k nám doputovala tato atrakce, kterou si budete moci  vyzkoušet – střelba na elektronického brankáře. Na velké tabule budou děti moci kreslit a nejlepší kresby odměníme. Na děti čeká dětská diskotéka nebo tým animátorů, kteří vtáhnou děti do programu “Z pohádky do pohádky“. Spoustu legrace si užijí všichni v soutěži “Chyťte Yetiho“. Ano i sem zavítá tento populární chlupáč, dětmi tolik oblíbený maskot. 

Pro dospělejší máme připraveno psí spřežení, se kterým Vás svezou zkušení musheři a vyhrát hodnotné ceny budete moci v soutěžích zručnosti – nasazování řetězů na vůz Yeti a rychlá montáž držáků lyží a to se v zimě hodí. Originální disciplínou, kde se projeví soulad celého pětičllenného družstva, bude společná “jízda” na jediném páru lyží. Legrace bude jistě dost a dost. V relaxační zóně na Fat boy sedačkách pak můžete vydechnout a odpočinout si.

Již při příchodu do Škoda Parku je důležité se zaregistrovat v informačním stanu, vyplnit anketní lístek a budete automaticky zařazeni do tipovací soutěže o hlavní cenu – zapůjčení vozu Citigo na půl roku zdarma a další hodnotné ceny. Mezi nimi bude například střešní box a různé Originální příslušenství Škoda.

Jak je již ve Škoda Parku zvykem, během celého dne se po parku bude pohybovat fotoslužba. Profesionální fotograf Vám na přání zdarma zhotoví foto, které si za několik desítek minut budete moci na památku odnést z informační tabule, na které budou všechna fota vystavena a připravena k vyzvednutí.

PROGRAM

8:30    Zahájení registrací, rozdávání kontaktních karet 
9:00    Úvodní videoklip na LED obrazovce, oficiální zahájení akce      
           moderátorem, představení programu, zahájení interaktivního
           programu, zahájení testovacích jízd
9:30    Představení HAVEX-auto, rozhovor
9:45    Představení nabídky Škoda Originální příslušenství, rozhovor
10:00   Moderátor představí jednotlivé aktivity v areálu
10:30   Soutěž – závod na pětilyži
10:45   Představení Citigo, rozhovor na téma nového vozu
11:15   Dětský program – Dětská diskotéka
11:45   Soutěž – Chyťte Yetiho
12:00   Představení HAVEX-auto, rozhovor
12:15   Představení nabídky Škoda Originálního příslušenství, rozhovor 
12:30   Losování z kontaktních karet č. 1
13:00   Koncert hudební skupiny No Name
14:05   Představení Citigo, rozhovor na téma nového vozu 
14:15   Dětský program – Z pohádky do pohádky
14:35   Soutěž – Chyťte Yetiho
14:50   Soutěž – Nasazování sněžných řetězů a držáků na lyže 
15:05   Představení HAVEX-auto, rozhovor
15:15   Představení nabídky Škoda Originálního příslušenství, rozhovor 
15:25   Dětský program – Dětská diskotéka
15:40   Soutěž – závod na pětilyži
15:50   Představení Citigo, rozhovor na téma nového vozu
16:00   Losování z kontaktních karet č. 2
16:30   Ukončení akce

Vystavené vozy s prezentací Originálního příslušenství Škoda. Všimnout na vozech si můžete mj. těchto doplňků:

1. Škoda Superb Combi 2,0 TDI (125 kW), 4×4, barva modrá Lava metalíza
Styling kit, 18“ kola z lehké slitiny Luxon Antracit, sluneční clony, gumové koberce, plastová vana do zavazadlového prostoru, pedály z nerezové oceli

2. Škoda Octavia Combi 1,8 TSI (118 kW), 4×4, barva šedá Platin metalíza
Styling kit, sluneční clony, gumové koberce, plastová vana do zavazadlového prostoru, pedály z nerezové oceli, dekorativní prahové lišty

3. Škoda Yeti 2,0 TDI (103 kW), 4×4, barva béžová Cappuccino metalíza
ALU paket + Offroad paket, 17“ kola z lehké slitiny Annapurna černo-stříbrná, sluneční clony, gumové koberce, dekorativní prahové lišty, pedály z nerezové oceli, rukojeť řadicí páky s nápisem Yeti, plastová vana do zavazadlového prostoru 

V prezentačním stanu pak můžete dále vidět:
kola z lehké slitiny, sněhové řetězy, příčné střešní nosiče, střešní boxy Škoda

Vyhrát v soutěžích můžete: 
autochladničku, držák na lyže, plyšový Yeti, vůz Škoda Citigo (1. cena hlavní soutěže) střešní box Škoda (2. cena hlavní soutěže), přenosný DVD přehrávač se 2 LCD monitory (3. cena hlavní soutěže), děti v dětských soutěžích vyhrávají neustále, připraveny máme

Parkování:
na přilehlých parkovištích P1 – P4.  GPS: N 50° 44.04377′, E 15° 28.37957′ nebo 50.7340628N, 15.4729928E
Pro bližší informace k parkování (kde a kdy parkovat popř. za kolik Kč) využijte informací v příloze níže.

Přístup
příjezd do areálu bude vyznačen mobilní navigací. Respektujte pokyny pořadatelů popř. doporučených přístupů vyznačených v příloze níže. Upozorňujeme, že z parkovišť P2 – P4 do vlastního Škoda Parku je to 1,2 km pěšky po doporučených pěších přístupových trasách. Počítejte tedy také s jistou časovou rezervou cca 20 min pro vlastní přesun z parkoviště do Škoda Parku. Pokud nás navštívíte např. s velmi malými dětmi, budou na cestu vhodné saně apod. podpůrné prostředky. Pro lyžaře je nepohodlnějším přístupem vlek Přibližovák v těsném sousedství P1 s následným dojezdem přímo k dolní stanici na Lysou Horu (dolní stanice Černý potok). 

Místo akce: Dolní stanice lanové dráhy na Lysou horu, Černý potok: