Letní Škoda Park 2011

značky. A to nejenom pohledem, ale také v rámci testovacích jízd i samotným dotykem. Račte dál a nechte se unášet vlnou pohody a radosti.

Prázdninová zábava na čtyřech kolech – Letní Škoda Park
To je pětitýdenní roadshow s vozy Škoda v sedmi atraktivních lokalitách po celé České republice.
  • Testovací jízdy s modely Fabia a Roomster
  • Soutěž v jízdě zručnosti o zapůjčení automobilu na půl roku zdarma.
  • Celodenní zábavný program pro celou rodinu
Letní Škoda Park pokračuje již tuto sobotu 30. července v ZOO ve Dvoře Králové
Mladá Boleslav, 18. července 2011 – Škoda vyráží za prázdninovým dobrodružstvím. Pod názvem „Letní Škoda Park“ nabízí automobilka v období od 23. července do 20. srpna v sedmi turisticky vyhledávaných lokalitách v České republice zábavný program pro celou rodinu. Vyjma testovacích jízd s modely Fabia a Roomster se mohou návštěvníci těšit na množství doprovodných aktivit a soutěží. Hlavním tahákem bude soutěž v jízdě zručnosti o zapůjčení osobního automobilu Škoda na půl roku zdarma. Bezstarostnou letní atmosféru podpoří hudební vystoupení zpěvačky Anny K s kytaristou, nebo hvězd muzikálů Pomáda a Hříšný tanec. První ze série Letních Škoda Parků startuje v Uherském Hradišti již v sobotu 23. července 2011.

V rámci akce bude v centrální části každého areálu vybudován venkovní park. Zde si návštěvníci mohou vyzkoušet jízdní vlastnosti vozů z rodiny Fabia a Roomster. Ve Dvoře Králové si budete moci s HAVEX-auto vyzkoušet vozy Fabia RS, designovou verzi Fabia Monte Carlo a dále Fabia Combi Scout a Roomster Scout. Přijďte se přesvědčit o kvalitách nových motorů TSI a vyzkoušejte si sami některý z nabízených vozů.

Návštěvníky Letního Škoda Parku čeká i bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Na hlavním pódiu lze shlédnout hvězdy muzikálů Pomáda a Hříšný tanec v čele s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem. Pro nejmenší bude připraven dětský animační program „Z pohádky do pohádky“ a množství soutěží. V neotřelých lokalitách po celé České republice se mohou návštěvníci nadále těšit na robotický tanec Electric boogie spolu s ústní imitací perkusních nástrojů tzv. beatbox. Návštěvníci bez řidičského oprávnění mohou kvality vozů Škoda otestovat prostřednictvím Racebox simulátorů. Chybět nebudou jízdy s RC modely závodních aut nebo rallye speciál Fabia Super 2000. Aktivity bude ve Dvoře Králové moderovat Dalibor Gondík.

O letním Letním Škoda Parku najdete informace také na internetových stránkách www.letniskodapark.cz nebo na www.skoda-auto.cz.

Těšíme se na viděnou již tuto sobotu v ZOO ve Dvoře Králové.