Tour de Kids v Mladé Boleslavi

Tento seriál má mladé začínající sportovce poučnou a hravou soutěžní formou vtáhnout do sportovního světa a prožít tak jedno báječné odpoledne. Tradiční začátek je ve 13 hodin. Na pódiu vystoupí se svým programem Honza Hataš všem představí, jak má vypadat správně vybavené kolo a navíc pokud budete potřebovat co by rodiče poradit při koupi nového kola nebo pomoci s drobným servisem, rád všem pomůže i během závodů na svém stánku. Během odpoledne samozřejmě nebude chybět ani klaun Mireček, který určitě každého pobaví a pokaždé se nesmějí jen děti, ale i dospělí. A jako překvapení do Mladé Boleslavi přijede i mistr Evropy v yo-be Vašek Kroutil, který nejenže své umění předvede na podiu, ale také celé odpoledne bude každého učit. Každý z partnerů si pro vás připravil  doprovodný program. Vyzkoušet si můžete jízdu přes překážky, změřit si tlak, tuk a BMI, rozdáváme balónky, puzzle a soutěžit můžete i o drobné ceny. Vystaveny budou 2 modely vozů Škoda Fabia Scout a Roomster Scout. Náš personál vám dospělým ochotně poradí při výběru nového nebo ojetého vozu, popř. pomohou při volbě příslušenství např. před letní dovolenou. Prohlédnout si budete moci i novou kolekci cyklistického oblečení Škoda. 

Registrace pro závodníky končí ve 13.30 hodin, ve 14 hodin se na start postaví ti nejmenší.

TdK1    ročníky 2008 a mladší     dětská odstrkovadla, kola

TdK2    ročníky 2007 a 2006        dětská odstrkovadla, kola

TdK3    ročníky 2005 a 2004        kola

TdK4    ročníky 2003 a 2002        kola

TdK5    ročníky 2001 a 2000        kola

TdK6    ročníky 1999 a 1998        kola

Dívky i chlapci startují v jedné kategorii odděleně.. V případě velkého počtu účastníků v jedné kategorii mohou být rozjížďky. Maximální počet účastníků v jedné rozjížďce i ve finále je 15 dětí.

Na závěr celého odpoledne budou slosována startovní čísla … a protože zbyly ještě nějaké ceny od našich partnerů, výhry budou opravdu stát za to. Jako hlavní cenu máme opět dětské kolo značky Amulet. Předán bude šek Nadačnímu fondu Tesco – 10 % ze startovného půjde na pomoc 160 dětem s onkologickým onemocněním

V Mladé Boleslavi letos Tour de Kids končí. Naviděnou se budeme těšit opět v příštím roce s projektem Tour de Kids.

Přihlášení na závod na http://www.tourdekids.cz/o-tour-de-kids/registrace

Partnerem akce je počka HAVEX-auto Mladá Boleslav.