Kolo pro život v Mladé Boleslavi

ŠKODA Auto i HAVEX-auto se na této akci „doma“ chtějí představit, jako důstojní partneři celého letošního seriálu a proto si připravili řadu překvapení pro návštěvníky této cyklisticky výjimečné události v našem regionu.

Na akci návštěvníci budou moci zhlédnout soutěžní speciál Škoda Fabia Super 2000, který pojede městem před pelotonem závodu co by zaváděcí vůz a který bude po celou dobu následně vystaven v cílovém prostoru na Krásné louce. Zároveň na stánku ŠKODA bude v odpoledních hodinách probíhat autogramiáda Juho Hänninena, vítěze seriálu IRC 2010.

V podvečerních hodinách se představí na pódiu zpěvák roku 2009 Tomáš Klus. Po celý den budou moci návštěvníci využít v rámci doprovodného programu ŠKODA jízdy na populárních vozítkách Segway nebo hrát o řadu hodnotných cen, přičemž ti, kteří se aktivně zúčastní této cyklistické akce budou mít možnost zúčastnit se tipovací soutěže o dva pobyty v rámci hospitality programu na Tour de France v roce 2012.

Testovací jízdy s vozy ŠKODA bude pro návštěvníky zajišťovat HAVEX-auto, zároveň budeme klientům nabízet informace o produktových novinkách, jak nových vozů Škoda tak i Škoda originálního příslušenství.

Přijďte i Vy si aktivně užít sobotu 14. května v sedle jízdního kola a vychutnat si tak krajinu našeho Pojizeří. Dopolední program akce startuje na Krásné louce v 9 hodin.

Start závodu je ve 12 hodin od Zákaznického centra ŠKODA.

Více informací naleznete na našich stránkách www.skoda-auto.cz v sekci Novinky. V případě, že nejste v seriálu Kolo pro život ještě registrováni, přihlaste se na stránkách www.kolopro.cz/Registrace.php

Těšíme se na vaši účast !