Vozy SEAT v nejostřejší výbavě – COPA

IBIZA COPA – bezchybně kombinuje sportovní vlastnosti s elegancí.  Oproti standardní Ibize nabízí  Ibiza Copa mimo jiné i 15“ kola z lehkých slitin, klimatizaci, tempomat a další prvky výbavy za cenu, kterou by jste opravdu nečekali. Edice Copa je k dispozici pro všechny verze Ibizy, od Ibizy přes Ibizu SC po Ibizu ST.


LEON COPA – sportovně elegantní pětidveřové kupé Leon Copa nabízí mimořádný komfort a vyspělé technologie, které oceníte při svých cestách. Inovovaná sedadla se speciálním čalouněním Copa a klimatizace Climatic jsou zárukou maximální úrovně komfortu pro řidiče a spolujezdce, ke kterému přispívá i skvělá cena.

ALTEA COPA –  má dostatek speciálních prvků výbavy, které si zasluhují zvláštní zmínku. Můžete si hrát s multifunkčním volantem, nebo v noci využívat lepší viditelnosti s předními mlhovkami s integrovanou funkcí odbočovacích světel. A to vše z pohodlí Vašich sedadel se speciálním čalouněním Copa.

ALTEA XL COPA– je vůz, který bude jistě vyhovovat Vašemu stylu. Ergonomická sedadla se speciálním čalouněním Copa, automaticky zatmavitelné vnitřní zpětné zrcátko či senzory deště a světla, jsou jen drobné prvky, které dostanete za skvělou cenu, která také bude vyhovovat Vašemu stylu.

Informujte se zdarma na naší Zákaznické lince 800 217 220, kontaktujte nás na info@havex.cz nebo rovnou navštivte naše autosalony a informujte se o aktuální nabídce vozů SEAT:

SEAT Chlumec nad Cidlinou