Pojištění

V rámci spolupráce s předními pojišťovacími partnery nabízíme kompletní služby s pojištěním vašeho vozidla a vždy za těch nejvýhodnějších podmínek. Vyberte si u nás povinné ručení, havarijní pojištění, GAP i prodlouženou záruku, ale i na cestách se na nás můžete spolehnout. Díky našim partnerům jsme schopni nabídnout Vám i výhodné cestovní pojištění atd. S námi buďte v klidu.

Akce pojištění

Levnější bezpečí

Chraňte svůj vůz, spěte klidněji a ještě ušetřete na pojištění. S Osobním strážcem, což je satelitní dohled a vyhledávání vozů vytvořený pro společnost HAVEX-auto, totiž získáte slevu na havarijním pojištění od České pojišťovny slevu 12 %. A když k tomu připojíte bezpečnostní značení skel VINPRINT, získáte další slevu 6 %. Klid a úspora, je to tak jednoduché. Bližší informace a konkrétní nabídku financování Vám zpracuje náš prodejce.

ŠKODA Pojištění

Komplexní pojištění Vašeho automobilu, které Vám nabízí ještě větší komfort v případě řešení neočekávaných událostí a zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění Vašeho automobilu. Navíc k němu získáte řadu dalších zákaznických výhod a těmi jsou například: kvalitní úrazové pojištění řidiče zdarma, zvýhodněná sazba, nejrychlejší bonus na trhu, první škoda bez vlivu na bonus, nonstop asistenční služby, náhradní vůz až na 60 dní, úspora času při řešení pojistné události, úhrada z havarijního pojištění v cenách nových originálních dílů (bez amortizace), odtah do domovského servisu zdarma, minimalizace dopadu škodné události na klienta. Neváhejte se informovat u našich prodejců na další výhody ŠKODA Pojištění.

Výhody pojištění u nás:

  • zaručujeme individuální a kvalifikovaný přístup k zákazníkům
  • zajistíme pro Vás ty nejzajímavější a nejvýhodnější nabídky pojištění
  • doporučíme Vám vhodnou variantu přímo na míru vašim požadavkům a možnostem
  • zajistíme kompletní likvidaci pojistné události od nahlášení pojišťovně až po opravu a výplatu pojistného plnění
  • zajistíme Vaši mobilitu
Česká Pojišťovna Allianz ČPP Kooperativa