Financování

Úvěr nebo leasing na auto za vás vyřídíme a můžete ještě dnes od nás odjet ve Vašem novém automobilu. Našimi partnery jsou přední finanční společnosti na trhu a tak Vám můžeme nabídnout vždy ty nejzajímavější a nejaktuálnější akční nabídky. Žádný strach, pochybnosti, chytáky a otazníky, podmínky financování si určíte sami.

Akce financování:

Nová ŠKODA Fabia se slevou 15 000 Kč

Při koupi nového vozu ŠKODA Fabia můžete využít speciální nabídky vázané k tomuto modelu. Při výkupu vozu na protiúčet Vám dáme 15 000 slevu z prodejní ceny, využít můžete povinné ručení na rok za 1 Kč a automaticky Vám dáme prodlouženou záruku na 5 let ZDARMA. Pořiďte si nový vůz za cenu již od 214 900 Kč.

Sleva 20 000 Kč při financování Se škoda FINANCIAL SERVICES

U pořízení vybraných vozů značky ŠKODA v naší nabídce při využití financování společnosti ŠKODA FINANCIAL SERVICES můžete využít speciální slevu 20 000 Kč z prodejní ceny. Bližší informace Vám sdělí náš prodejce.

Sleva 30 000 Kč na nákup vozu ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, RAPID SPACEBACK při financování sE ŠKODA FINANCIAL SERVICES

Z ceny vozu Vám připadne dodatečná sleva 30 000 Kč, využijete-li financování od společnosti ŠKODA FINANCIAL SERVICES. Bližší informace a konkrétní nabídku modelu vozu a financování Vám zpracuje náš prodejce.

Výhody naší nabídky financování

  • zaručujeme individuální a kvalifikovaný přístup k zákazníkům
  • připravíme Vám nabídku financování přímo na míru Vašim požadavkům a finančním možnostem
  • všechny dokumenty vypracujeme a vyřídíme za Vás
  • při předložení potřebných dokumentů můžete uzavřít smlouvu ihned
  • úvěrové i leasingové splátky jsou uznatelným daňovým nákladem
SAutoleasing sfs