Financování

Úvěr nebo leasing na auto za vás vyřídíme a můžete ještě dnes od nás odjet ve Vašem novém automobilu. Našimi partnery jsou přední finanční společnosti na trhu a tak Vám můžeme nabídnout vždy ty nejzajímavější a nejaktuálnější akční nabídky. Žádný strach, pochybnosti, chytáky a otazníky, podmínky financování si určíte sami.

Akce financování:

Sleva 20 000 Kč při financování se SEAT FINANCIAL SERVICES

U pořízení vybraných vozů značky SEAT v naší nabídce při využití financování společnosti SEAT FINANCIAL SERVICES můžete využít speciální slevu 20 000 Kč + 5 let ZÁRUKY/100 000 km zdarma + paket SEAT Plus. Bližší informace Vám sdělí náš prodejce.

Sleva 20 000 Kč při VÝKUPU STÁVAJÍCÍHO VOZU

U pořízení vybraných vozů značky SEAT v naší nabídce při využití financování společnosti SEAT FINANCIAL SERVICES můžete využít speciální slevu 20 000 Kč + 5 let ZÁRUKY/100 000 km zdarma + paket SEAT Plus. Bližší informace Vám sdělí náš prodejce. 

0% úrok při financování se SEAT FINANCIAL SERVICES

0 %!. Nulový úrok v rámci financování Vašeho vozu u společnosti SEAT FINANCIAL SERVICES rozhodně není vtip. Je to realita, která se rozhodně vyplatí. Bližší informace a konkrétní nabídku financování Vám zpracuje náš prodejce.

Výhody naší nabídky financování

  • zaručujeme individuální a kvalifikovaný přístup k zákazníkům
  • připravíme Vám nabídku financování přímo na míru Vašim požadavkům a finančním možnostem
  • všechny dokumenty vypracujeme a vyřídíme za Vás
  • při předložení potřebných dokumentů můžete uzavřít smlouvu ihned
  • úvěrové i leasingové splátky jsou uznatelným daňovým nákladem
SAutoleasing sfs