SEAT Arona již od 6 190 Kč měsíčně

Datum: 24.9.2019

SEAT Arona

SEAT Arona - seznamte se s městským crossoverem pro odvážné řidiče. SEAT Arona je po modernizovaném Leonu a nové generaci Ibizy třetí novinkou španělské značky. Je také prvním modelem značky v segmentu kompaktních crossoverů A0. Nový SEAT Arona si poradí s každou překážkou, kterou před něj postavíte. Má mimořádnou světlou výšku. Robustní nárazníky vpředu a vzadu. Ochranné prvky kolem podběhů kol. Podélné střešní nosiče. Je připraven na cokoli. Stejně jako vy.

Abychom vám SEAT Arona udělali maximálně dostupný, připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku na operativní leasing od 6 190 Kč měsíčně. Udělejte si radost a pořiďte si nový vůz bez starostí, bez akontace a ihned. Neváhejte a přijďte si k nám na showroom SEAT Arona vyzkoušet. Zkontaktujte naše prodejce a rezervujte si čas své testovací jízdy ještě dnes.

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů

Kombinovaná spotřeba paliva 4,3–5,2 l / 100 km. Kombinované emise CO2 98–118 g/km. Akce platí do odvolání.
Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Arona Excellence 1.0 TSI 70 kW v ceně 423 900 Kč. Doba pronájmu 36 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 6 190 Kč s DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.