Nastavte si výši splátky sami!

Rádi byste si pořídili například roční nebo prověřený ojetý vůz, ale naspořené peníze nestačí a nechcete splácet měsíčně moc peněz, protože nikdy nevíte, co kdy přijde?

Máme pro vás ideální řešení v podobě Balónové splátky od ŠKODA Financial services, která nabízí uzpůsobit si splátky Vašim možnostem a individuálně si nastavit financování. Jinými slovy, když víte, že chcete splácet například pouze 3 145 Kč měsíčně, tak za určité kombinace akontace, doby splácení a poslední nerovnoměrné splátky se dostanete na požadované. Poslední nerovnoměrná splátka bývá logicky vyšší než je pravidelná měsíční, ale není se čeho bát. V případě, že budete platit minimální splátky, můžete si nezávazně šetřit volné finanční prostředky do poslední splátky, nebo můžete stávající úvěr ke konci refinancovat a prodloužit si tak dobu splácení s nízkými splátkami, nebo jednoduše vůz odprodat a utržené peníze použít na doplacení úvěru a akontaci na nové modernější auto. Není se čeho bát. Plaťte málo a s klidem.

Kontaktujte naše zákaznické centrum zc@prodej-vozu.cz, 800 217 220.


*Vzorový příklad financování vozu ŠKODA FABIA 1,0 TSI 70 kW ve výbavě ACTIVE, barva bílá candy, v ceně 299 900 Kč vč. DPH. Výše akontace 30 %, doba splácení 36 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 149 950,- Kč, měsíční splátka 2 995 Kč včetně DPH a včetně pojištění STANDARD s 10 % spoluúčastí. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu §132 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku. Jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠKODA Financial Services a druhou stranou závazkový vztah. Nabídka platí do vyprodání zásob. Vyobrazení vozu je ilustrativní.