SEAT Ateca

Design a fotogalerie

Díky novému SEAT Ateca si můžete užít každý den tak naprosto jinak. Díky našemu novému modelu můžete vidět věci z jiné perspektivy - změníte pohled na věc. Náš nový rodinný příslušník je vybaven vším, co ke své jízdě potřebujete a co každou vaší jízdu učiní unikátní a jedinečnou. Prožít každý den trochu jedinečnosti je totiž něco úžasného.

Více...

Bezpečnost

Vaše cesty do práce nyní budou ještě příjemnější než kdy předtím. Od teď se můžete cítit naprosto bezpečně a navíc pohodlně díky speciálním sedadlům v novém voze SEAT Ateca. Jeho výkonost díky skvělým motorům, ale zároveň efektivnost a hospodárnost je to, co jej činí ve své třídě nepřekonatelným..

Více...

Technologie

Zjednodušte si svůj den a uvolněte vaši mysl při cestování s novým SEAT Ateca. Díky našim nejnovějším technologiím můžete zůstat připojeni prostřednictvím svého smartphonu a unikátní 8" dotykové obrazovky a zábavního infotainmentu. Můžete bezpečně používat všechny své mobilní aplikace, i když jste na cestách, a to s naší Full Link technologií. A co víc, nejnovější technologie také přichází v podobě bezdrátové mobilní nabíječky. Stačí umístit svůj smartphone na podložku a nechat SEAT Ateca dělat to, co umí nejlépe. Postarat se o vás.

Více...

Skladové vozy Ateca