Pronájem vozů

Krátkodobý pronájem vozů

Vypověděl Vám službu Váš stávající vůz, nebo potřebujete zajistit vůz na víkend, na dovolenou nebo máte neočekávanou návštěvu a potřebuje větší vůz? Přesně pro Vás je naše služba krátkodobého pronájmu vozu s kompletním servisem, který provoz vozu sebou nese. Užijte si jízdu a o nic se nestarejte. S námi budete mobilní, vždy když potřebujete.

Aktuální nabídka vozů

Dlouhodobý pronájem vozů

Druhé auto do rodiny bez závazků? Služební vozy pro zaměstnance s garancí reprezentativního stavu během celé doby pronájmu? O tom je naše služba dlouhodobého pronájmu vozu s kompletním servisem, který provoz vozu sebou nese. Užijte si jízdu bez starostí, dodatečných nákladů a za výhodných podmínek.

Aktuální nabídka vozů

Individuální pronájem vozů

Nevybrali jste z naší nabídky vozů k pronájmu? Máte jinou představu o výbavě či motorizaci vozu? Chcete si vůz uzpůsobit přímo na míru svým představám? Není problém. Stačí vyplnit poptávkový formulář a náš specialista na pronájem vozů se o vše postará.

Poptávkový formulář

Chcete si pořídit nový vůz, ale nemáte dostatek finančních prostředků? Chcete si užívat jízdy a nemít s vozem starosti? Potřebujete vůz hned a nechcete čekat na dodání z výroby? Nebo jen potřebujete krátkodobě vyřešit svou mobilitu a nechcete se vázat pořízením vozu? Jste fyzická osoba, živnostník či firma o stovce zaměstnanců? Pro každého máme to správné řešení. Nenechte se limitovat, zařiďte si u nás pronájem vozu dle svých představ.

Naší bezkonkurenční výhodou je hlavně flexibilita a individuální přístup. Své zákazníky neomezujeme, dáváme jim, co chtějí, o čem sní!

  • Vyberete si libovolný vůz z naší nabídky nebo si ho nakonfigurujete dle vlastních potřeb a přání
  • Můžete si vůz pronajmout na libovolný čas
  • Nikdo Vám nebude diktovat nájezd, zvolíte si ho jednoduše sami
  • O nic se nestaráte, my totiž poskytujeme komplexní služby (záruční i pravidelný servis, výměna sezónních pneu, povinné ručení a havarijní pojištění, pick-up servis a asistenční služba, náhradní vozidlo, atd.)
  • 0% akontace a garantovaná neměnná měsíční splátka v rámci pronájmu vozidla/operativního leasingu
  • možnost odpočtu DPH jednotlivých splátek a spoustu dalších výhod…
  • specialista na operativní leasing k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce