Proč lidé servisují vozy u nás

Transparentnost

Díky našemu online kalkulátoru oprav vozů víte během pár vteřin, kolik budou plánované servisní práce stát. Žádné dodatečné náklady, jednoduše konečná cena. Případné komplikace a vícenáklady vždy s Vámi konzultujeme. Nečekává Vás tedy při převzetí faktury žádné nepříjemné překvapení.

Férovost

Servisní práce účtujeme dle daných normohodin, nezkoušíme tedy co vydrží Vaše peněženka. Hodinová sazba je sice větší než u neautorizovaných servisů, ale ve finále s námi ušetříte. Když je na servisní úkon alokována jedna hodina, účtujeme jednu hodinu, i kdyby práce reálně trvala déle. A to je fér, nemyslíte?

Bezstarostnost:

O vše se postaráme, aby Vy jste nemuseli. Například kompletní zajištění STK, servis, vyřízení pojistné události, montáž příslušenství a další. Stačí zavolat, my si vůz vyzvedneme, opravíme, vyřídíme STK a vůz zase přivezeme. Po dobu využití našich služeb Vám zapůjčíme náhradní vůz. Můžete tedy čas věnovat příjemnějším věcem, než je servis vozu.

Odbornost:

Naši servisní tým disponuje dlouholetými zkušenostmi a pravidelně absolvuje certifikační školení výrobců automobilů. Jen tak mohou být vždy o krok napřed a necítit se zaskočeni pokrokem, který jde na Vašich vozech neustále kupředu. Využívají ke své práci speciální nářadí a diagnostiku určené pro Vaše vozidlo. To jim umožňuje práci provést rychleji a spolehlivě, bez nežádoucího rizika poškození dílů. A když narazí na unikátní závadu, s kterou se předtím nesetkali, mají k dispozici technickou pomoc výrobce, která čerpá ze zkušeností tisíců případů po celé Evropě.

Profesionalita:

Disponujeme profesionálním týmem, profesionálně přistupujeme k Vašim potřebám, profesionálně připravujeme prostředí servisu tak, abyste dostali patřičný komfort. Profesionálně také šetříme Vaše finance, když jsme si vědomi, že držet dobrou kondici Vašich plechových miláčků není levné. Proto pro starší vozy poskytujeme zajímavé zvýhodnění cen – Šeková knížka, Economy servis, online kalkulátor oprav.

Garance:

Jsme si jisti kvalitou provedených servisních prací a originálních náhradních dílů, a proto Vám poskytujeme záruku dva roky na použité díly a rok na práci. Víte, že ŠKODA či SEAT originální díly jsou identické s těmi díly, které byly použity při výrobě Vašeho vozu? Že společně prošly nejen všemi inovacemi, ale i náročnými testy, kterým jsou podrobovány jednotlivé díly ze sériové výroby? Jediná správná volba pro Váš vůz, není třeba riskovat alternativami.

Rádce a pomocník:

Spustili jsme velmi zajímavý projekt www.radyridicum.cz. Jednak proto, abychom Vám řidičům zprostředkovali zajímavé rady a tipy pro větší bezpečí a komfort za volantem. A také proto, že vnímáme, že ne úplně s každou maličkostí není nutné běžet do servisu. Nechceme z Vás za každou cenu tahat peníze, radši Vám poradíme, jak si vyměnit žárovku, nainstalovat příslušenství, jak pečovat o svůj vůz.

Vždy něco navíc:

U nás to profesionálně provedenou opravou Vašeho vozu nekončí. Vážíme si Vás našich zákazníků a děláme vše pro to, abyste v nás měli důvěru a rádi se vraceli. Provozujeme vlastní nonstop odtahovou službu a service mobil, nabízíme velkoobchodní, ale také pultový, prodej náhradních dílů, provádíme bezpečnostní označení skel vozu VINPRINT, nabízíme a provádíme montáž satelitního střežícího systému vozidel Osobní strážce, poskytujeme prodlouženou záruku na Váš vůz za výhodných podmínek, a mnoho dalšího… Přijďte se přesvědčit.