Popis SEAT Toledo

Design a fotogalerie

Toledo

Poznejte nový SEAT Toledo, rodinný vůz, se kterým naplno prožijete každou zatáčku.
Než jsme postavili nový SEAT Toledo, položili jsme si některé základní otázky – je možné zlepšit design, zvýšit výkon, snížit emise a využít prostor ještě efektivněji? Elegance kupé společně se všestranností rodinného vozu je první nápovědou.

Design a fotogalerie

Nastupte do nového Toleda a prozkoumejte jej. Je to rodinný vůz, pečlivě promyšlený od předního světlometu až po zadní světla. Ohromí vás řadou funkcí i vzhledem. Elegantní linie designové karosérie a ladné úhly nového SEAT Toledo dokazují, že je skutečně novou generací. A navíc s cenou, která je ještě příjemnější, než byste čekali.

Tato jedinečná harmonie je ztělesněna vozem, který naplní vaše touhy po dynamické jízdě a splní rodinné potřeby vyžadující bezpečné a kvalitní auto. Dopřejte si nové Toledo a ukažte svým přátelům a rodině, jak chytře umíte investovat své peníze.Nové Toledo na první pohled upoutá liniemi a křivkami, které jasně vyzařují jeho jedinečný charakter.

Ale to není to jediné potěšení, které vám poskytne. Díky sedmistupňové dvouspojkové převodovce DSG je řízení nového SEAT Toledo splněným snem. Pro vaše cestující nabízí spoustu prostoru – tak proč se pohodlně nenatáhnout v čalouněných sedadlech a vychutnat si příjemný interiér?
Až se posadíte do vlastního Toleda, pochopíte, proč je to jeden z nejlepších rodinných vozů, který byl kdy vyroben.

Přitahuje pozornost

Přitahuje pozornost

SEAT Toledo je jedinečnou kombinací sportovního hatchbacku a rodinného vozu. Díky elegantním, odvážným liniím karosérie a mohutnému rámu SEAT Toledo budete vždy centrem pozornosti.

Udělejte velké plány

Udělejte velké plány

Nový SEAT Toledo disponuje větším prostorem, než byste podle exteriéru očekávali. Je prostorný v každém ohledu, což vede k ohromujícím rozměrům interiéru vč etně spousty prostoru pro nohy a hlavu i vašich cestujících. Díky 550 litrům zavazadlového prostoru, jehož dveře se otevírají nahoru jako u hatchbacku, najde své místo každé zavazadlo – což je u držitele ocenění „nejlepší ve své třídě“ samozřejmost.

Barevné varianty

Barevné varianty

K dispozici máte širokou škálu barevných variant jako modrá Denim nebo Lava, Capucino béžová, Platin šedá a mnoho dalších.

Vnitřní interiér

Barevné varianty

Vnitřní koncepce interiéru za kapotou nijak nezaostává. Ergonomi cky tvarovaná sedadla jsou navržena tak, aby perfektně kombinovala pohodlí a prostornost. Není tak žádným překvapením, že SEAT Toledo není jen skvělou jízdou pro vás, ale i pro vaše cestující.

Stylová kola

Barevné varianty

Zvolte 15" ocelová kola nebo 16" či 17" kola z lehkých slitin a prohlédněte si je v každém bočním okénku vozu, které budete předjíždět.

Design a fotogalerie

Bezpečnost

Není nic důležitějšího než bezpečnost, kterou poskytujete své rodině. S tím souhlasí všichni. Což je důvod, proč jsme do nového Toleda zabudovali bezpečnostní systémy, které nejlépe ochrání rodiny s dětmi.

Airbagy

Airbagy

Airbagy řidiče a spolujezdce. Přední airbagy. Hlavové airbagy. Hrudní airbagy. Deaktivace airbagu. Milujeme airbagy.

ABS

ABS zaručuje plynulé brzdění a zabraňuje blokování kol. Tento systém zaručuje bezpečnost a preciznost.

ESP

ESP Elektronický stabilizační systém - shromažďuje informace z volantu, kol, brzd a plynového pedálu a na jejich základě pomáhá zachovat jízdní stabilitu vozu.

ISOFIX a Top Tether

ISOFIX a Top Tether

ISOFIX pro jednoduché, ale velmi pevné a bezpečné upevnění dětské sedačky. Systémy kotvení ISOFIX a Top Tether jsou tu, aby vaši nejmenší cestující byli vždy bezpečně připoutáni.

Výstražně blikající brzdová světla

Blikající brzdové světlo pomáhá předcházet nárazu zezadu tím, že upozorní jedoucí auta za vámi na silné a prudké brzdění.

Mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel

Pro dřívější upozornění protijedoucích aut a lepší osvětlení zatáček a křižovatek tu jsou mlhová světla s funkcí odbočovacích světel, se kterými vidíte i do zatáčky.

Asistent rozjezdu do kopce

Rozjíždění do kopce není nic příjemného ani snadného. Proto jsme do nového Toleda zabudovali důmyslného asistenta rozjezdu, který zamezí nechtěnému couvnutí.

Technologie

Nový SEAT Toledo je vybaven technologiemi, aby vás inspiroval, bavil a bezpečně vás dovezl do každého cíle.S perfektní kombinací výkonu a efektivity je nový SEAT Toledo ohleduplnější k životnímu prostředí, ve kterém ho řídíte. Ekonomická úroveň vzrůstá spolu s tím, jak snižujeme spotřebu a emise CO2 (až na 106 g/km). Pokud vyžadujete vyšší točivý moment, výkonnější motor a spolehlivé TSI nebo TDI motory s výkonem až 122 koní, jste na správném místě. Nový SEAT Toledo je k dispozici v pěti benzínových motorizacích a v ekologickém naftových naftovém motoru.
Zážehové motory zahrnují varianty 1.2 a 1.4 litru o síle 75 koní, respektive 122 koní, s emisemi CO2 tak nízkými, jak jen 116 g/km může být. Dieselový 1.6 s výkonem 105 koní má emise jen 114 g/km CO2.

Protože se naše společnost hlásí k odpovědnosti za životní prostředí, pak s novým Toledem jezdíte vždy na zelenou!

Převodovka DSG

Převodovka DSG

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG kombinuje sportovní charakter manuální a výhody automatické převodovky. S plynulým a dynamickým zrychlením přeřadíte bez rušivé přestávky v jízdě. Stejně potěšující jsou vynikající parametry spotřeby paliva a nízké emise CO2.

Mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel

Mlhovky jsou krásné a inteligentní. Například při zatáčení vám automaticky posvítí tam, kam jedete. Přesně to, co potřebujete za šera i ve tmě.

Navigace

Navigace

SEAT Media systém 2.2 je dodáván s kompletní navigací, která obsahuje funkci rozeznávání hlasu pomocí bluetooth, 5" dotykový displej a chytré navigování, které vám pomůže vyhnout se dopravním zácpám. Díky AUX-in konektoru přijedete na místo určení vždy dobře naladěni.

SEAT Sound systém

SEAT Sound systém má díky ovládaní na volantu vše potřebné pro dokonalý požitek z jízdy. Připojit můžete svůj MP3 přehrávač a verze 2.1 obsahuje 6 reproduktorů a USB konektor.