Popis SEAT Mii

Design a fotogalerie

Nový SEAT Mii je uvnitř, navzdory svému malému exteriéru do města, skutečným obrem. Chytrý design znamená, že je jak praktický, tak elegantní – život s ním je snadný a zároveň i zábavný. Linie nového modelu SEAT Mii zdůrazňují, od dynamické přídě až k zádi, jeho vitalitu. Jsou výrazné, aktivní, zdatné a drzé – prostě pro ty, kdo mají odvahu žít život naplno

Přední světlomety a zadní svítilny okamžitě zaujmou vaši pozornost. Profil s tónovanými skly bočních oken, klikami dveří a vnějšími zpětnými zrcátky v barvě karoserie odhaluje výrazný a silný charakter modelu Mii.

Všechny nové modely SEAT Mii nabízejí pohodlí čtyřem dospělým osobám. A pro ještě snadnější a pohodlnější nastupování si můžete zvolit pětidveřovou verzi.

Váš nový SEAT Mii se dodává v obrovské škále barev, které poskytují velký prostor pro individuální výběr – od žluté Sunflower přes červenou Tornado a černou Deep až po bílou a stříbrnou Reflex. Vyberte si svůj oblíbený odstín z palety nemetalických, metalických a speciálních laků. Díky široké paletě barev a velkému výběru vnitřního obložení si můžete vytvořit z modelu SEAT Mii jedinečný vůz. Váš vůz.

Inteligentní design interiéru

Vnější zrcátka v barvě vozu

Výkonné halogenové světlomety zlepšují viditelnost

Designové doplňky

Vyberte si 14" kola z lehké slitiny v designu SILVA nebo 15" kola z lehké slitiny v designu ANIA a upravte si ještě víc vůz podle svého vkusu.

Bezpečnost

Chcete-li žít svůj život naplno, je pocit bezpečí a klidu nezbytný. Této výzvě jsme se proto postavili čelem a vytvořili vůz, který je dynamický a energický, ale především také bezpečný. Nový SEAT Mii je vybaven nejmodernějšími a nejvyspělejšími systémy z oblasti aktivní a pasivní bezpečnosti. S hrdostí zde můžeme oznámit, že nový SEAT Mii, vybavený standardně systémem ABS, se zařadil po bok našich modelů Ibiza a Alhambra a získal nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti v testech Euro NCAP.

ABS a ISOFIX

ABS zaručuje plynulé brzdění a zabraňuje blokování kol. Tento systém zaručuje bezpečnost a preciznost. ISOFIX úchyty a Top Tether jsou zárukou toho, že vaše děti budou cestovat vždy v maximálním bezpečí. Čelní a hrudníkové boční airbagy jsou koncipovány pro maximální bezpečnost. A teď, když se cítíte bezpečně, můžete vyrazit a užívat si jízdu.

Technologie

U značky SEAT je naším cílem poskytovat techniku, která vám zjednoduší život a navíc vám umožní žít jej na maximum. Nový SEAT Mii Vám poskytne nejmodernější pokrokovou techniku v oblasti bezpečnosti a komfortu, aby byl každý den co nejlepší.

Pro nový SEAT Mii si můžete zvolit jeden ze dvou nabízených hospodárných motorů – 1.0/44 kW (60 k) a 1.0/55 kW (75 k). Obě jednotky dosahují optimálních výkonových parametrů s emisemi CO2 sníženými na pouhých 105 g/km, resp. 108 g/km.

Vždy přehledné a pod kontrolou

Palubní počítač vám poskytne veškeré informace o vašem vozu.

Poskytuje aktuální provozní informace, včetně okamžité a průměrné spotřeby paliva a dojezdu vašeho nového vozu SEAT Mii. Můžete také získat informace o venkovní teplotě, teplotě chladicí kapaliny nebo si zvolit trvalé zobrazení otáčkoměru, abyste si byli jisti tím, že jedete nejhospodárnějším možným způsobem.

Seat Media System

SEAT pro vás vytvořil SEAT Media systém, revoluční systém plný funkcí, díky nimž bude vaše jízda ještě zábavnější. Iinformace o voze a mnoho dalšího na dosah Vašich rukou.

Všechno, co chcete, na pouhý jeden dotek. Jeho součástí je navigační systém a handsfree Bluetooth, abyste nikdy nebyli mimo dosah, ať jste kdekoli. A navíc si můžete nechat zobrazit informace palubního počítače a rádia s přehrávačem CD/MP3 na displeji.

Navigační systém s 5" dotykovým displejem a hlasovým ovládáním

Povede vás nejlepší trasou při dané hustotě dopravy a dovede vás dokonce k nejbližší čerpací stanici nebo k nejlepší restauraci ve městě.

Bluetooth

S funkcí handsfree Bluetooth budete moci bez problémů telefonovat i za jízdy. Výkonné reproduktory zajišťují čistý zvuk, zatímco SEAT Media systém vám ukáže, kdo volá. Můžete také ovládat svůj telefonní seznam a nechat si předčítat příchozí textové zprávy, abyste nemuseli zastavovat.

Rádio/ přehrávače CD/MP3 pro nejvyšší úroveň zvuku a zábavy na cestách

Se čtečkou paměťových karet MicroSD a vstupem AUX-in můžete nový SEAT Mii kdykoli připojit ke své nejnovější hudbě. Při přehrávání se na displeji systému SEAT Media systém zobrazí i titulní strana alba. Vybírejte si z rozhlasových stanic podle názvu a přidělte jim vlastní ikonku. Můžete si také nechat zobrazit interiér vozu na displeji a přesně nastavit hlasitost, basy a výšky pro každý reproduktor.

Vstup AUX-in pro přehrávače MP3

Městský bezpečností asistent Safety Assist

Městské ulice dokážou být nepředvídatelné, spontánní a překvapivé. A díky inovativnímu městskému bezpečnostnímu asistentu budou také bezpečnější. Systém detekuje před vozem překážky a automaticky vůz zabrzdí, aby zabránil srážce při rychlosti jízdy nižší než 30 km/h. Tento jedinečný systém je dokonalým spolujezdcem pro každodenní jízdy po městě. Městský bezpečnostní systém Safety Assist pomáhá předcházet kolizím v městské dopravě

Paket komfort

Paket zahrnuje tempomat a zadní parkovací senzory, dva systémy koncipované pro bezpečnou a komfortní jízdu a parkování. Jednoduše sundáte nohu z pedálu plynu, nastavíte požadovanou rychlost jízdy a tempomat za vás udělá všechno ostatní. Až dojedete do svého cíle, můžete se spolehnout na zadní parkovací senzory, které vám pomohou se snadným zaparkováním vozidla i do těsné mezery.

Součástí paketu KOMFORT jsou rovněž elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, se snadným ovládáním z místa řidiče, s nimiž budou zamlžená zrcátka patřit minulosti. Mlhové světlomety znamenají lepší viditelnost za špatných povětrnostních podmínek.

Zadní parkovací senzory

Problémy s parkovacím místem se stanou s novým modelem SEAT Mii otázkou minulosti. Kromě kompaktních rozměrů a robustní konstrukce je nový SEAT Mii vybaven také zadními parkovacími senzory, s nimiž bude parkování rychlé a snadné. Dostanete se i na ta nejtěsnější parkovací místa.