Kalendář výhod

Kalendář výhod

Na začátku stál nápad, který jedinečně zapadal do našeho konceptu HAVEX-auto vždy něco navíc. Nápad, kdy najdeme obchodní partnery, kteří by zvýhodnili při nákupu produktů či služeb zákazníky HAVEX-auto. Podařilo se nám nacházet tyto partnery v průběhu celého roku, takže jsme byli schopni nabídnout každý měsíc unikátní výhodu. Co když ale zákazník zrovna v daný měsíc tuto výhodu nevyužije, neuvažuje o koupi u obchodního partnera, nedisponuje nyní toliko finančními prostředky a musí našetřit? Touto otázkou jsme se potýkali až do okamžiku, kdy jsme se na základě zpětné vazby Vás našich zákazníků rozhodli upravit fungování Kalendáře výhod HAVEX-auto. Vybrali jsme průřezově dle zájmu (elektrosportřebiče, outdoor vybavení a oděvy, vybavení domácnosti, atd.) obchodní partnery, kteří své výhodné nabídky zagarantují minimálně do konce roku 2017. Tak budete mít vždy dost času rozmyslet, kterou z nabídek chcete využít. Žádný časový tlak, řekněte si sami.

A jak můžete získat odměnu u našich partnerů? Je to jednoduché, stačí jen v období od 1. 1. 2017 do 31.12. 2017:

 • Pořídit si u HAVEX-auto nový či ojetý vůz
 • Pořídit si originální příslušenství a náhradní díly v minimální hodnotě 1 000 Kč
 • Využít servisních služeb HAVEX-auto v minimální hodnotě 1 000 Kč

Na základě výše uvedených podmínek obdržíte od našich prodejců či servisních techniků poukazy, kde jsou uvedeny unikátní přihlašovací údaje a kódy, které následně využijete v rámci nákupu u našich obchodních partnerů. Své poukazy si prosím vyzvedněte na pobočkách HAVEX-auto, kde Vám rádi poskytneme další informace. Přesný postup a informace o partnerech najdete níže.


NAŠI PARTNEŘI:

Společnost Garmin nabízí kvalitní a spolehlivé navigace

Pro naše zákazníky vybrala společnost Garmin 2 navigace za exkluzivní ceny.

Garmin Drive 40 Lifetime Europe 45 – nabízí jednoduché ovládání a základní nabídku navigačních funkcí. I přes svoji jednoduchost ale nabízí všechny navigační funkce, které jsou při cestování potřeba.

Z navigačních funkcí oceníte:

 • asistent řazení do jízdních pruhů
 • upozornění na povolenou rychlost
 • upozornění na místa s měřenou rychlostí
 • náhledy křižovatek a další

Cena pro zákazníky HAVEX-auto je 2 700 Kč s DPH a navigaci najdete ZDE.

Garmin Drive 50 Lifetime Europe 45 – má 5“ velký displej s mapami 45 zemí celé Evropy. Při propojení navigace s chytrým telefonem můžete využít zobrazení příchozích hovorů, SMS zpráv a dalších upozornění.

Z dalších funkcí oceníte:

 • bezplatnou aktualizaci podrobné mapy celé Evropy
 • asistent řazení do jízdních pruhů
 • upozornění na povolenou rychlost
 • Bluetooth hands-free a smart notifikaci a další

Cena pro zákazníky HAVEX-auto je 3 740 Kč s DPH a navigaci najdete ZDE.

Postup využití slevy:
Od našich prodejců obdržíte poukaz s unikátním kódem, který vepíšete při nákupu v e-shopu společnosti Garmin do políčka Poznámka. Následně Vám společnost Garmin poskytne navigaci za cenu pro zákazníky HAVEX-auto.


Společnost Whirlpool nabízí jedinečnou slevu 30-50% na domácí spotřebiče

Whirlpool je jednou z dlouhodobě nejvýznamějších a nejpreferovanějších značek velkých domácích spotřebičů na českém i světovém trhu.  

Postup využití slevy:

Sleva se vztahuje na jednu objednávku značky Whirlpool s dopravou s výnosem zdarma. Veškerou nabídku výrobků značky Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz. Na poukazu najdete speciální přístupové webové stránky i unikátní přihlašovací údaje. Sleva neplatí v kamenných prodejnách ani v jiných e-shopech. Sleva je možné využít maximálně na 3 spotřebiče.


Společnost CAR CLUB nabízí sortiment nábytku, doplňků a zdravotních matrací a poskytuje zákazníkům HAVEX-auto 10% slevu

Prodejna CC nábytek nabízí široký sortiment nábytku a doplňků od několika desítek českých a zahraničních dodavatelů, což umožňuje splnit nejrůznější požadavky mnoha zákazníků včetně potřeb podnikatelů a firem pro kompletní vybavení kanceláří.

Na ploše 500 m2 ve Vrchlabí najdete široký výběr ložnic, sedacího a obývacího nábytku, jídelních stolů a židlí různých typů a designu. Z naší nabídky kuchyní zpracováváme ZDARMA 3D návrhy kuchyní na míru. Pro rodiny s dětmi je v nabídce kompletní vybavení dětských pokojů, ale nechybí ani dětské kočárky, cestovní postýlky, židličky, autosedačky a doplňky pro nejmenší české značky Patron. Zboží je možné objednat si i na e-shopu na www.cc-nabytek.cz

AKCE na léto a začátek podzimu: od 1. srpna do 30. září při nákupu matrace se zdravotním certifikátem zdravotní anatomický polštář ZDARMA. Zdravotní matrace a polštáře lze také zakoupit ve dnech 15. – 17.9., s výraznou SLEVOU v rámci akce Dny Marianne.

Postup využití slevy:

Sleva platí při nákupu na e-shopu na www.cc-nabytek.cz i v kamenné prodejně ve Vrchlabí v IT Centrum, Krkonošská ulice 16. Při nákupu v e-shopu vepište do kolonky Poznámka Zákazník HAVEX-auto. Při nákupu v kamenné prodejně se prokažte fakturou za koupi vozu, servisní úkon nebo účtem za nákup příslušenství. Sleva se již nevztahuje na akční nabídky.


Společnost Green-Swan Pharmaceuticals ČR nabízí exkluzivní slevy na vybrané výrobky až 67%

Společnost Green-Swan Pharmaceuticals ČR vznikla v roce 1998 a pod vedením zdravotních odborníků se stala jednou z největších společností zabývajících se výrobou a distribucí volně prodejných přípravků v ČR. V lékárnách tyto produkty najdete pod značkou GS.

Motto společnosti : „Máme radost, že jste zdraví.“

Vybrat si můžete z následujících výrobků:
Sleva  300 Kč na GS Condro Dynamic 120 tablet (běžná cena  599 Kč) – pro zdravé klouby
Sleva  100 Kč na GS Triomen 60 tablet (běžná cena 399 Kč) – vhodný pro muže
Sleva  200 Kč na GS Enerix 90 tablet (běžná cena 499 Kč) – podpora energie a vitality
Sleva  100 Kč na GS hřejivý nebo chladivý gel 250ml (běžná cena 149 Kč) – pro zdravé klouby a svaly

Postup využití slevy:

Na e-shopu na  www.gsklub.cz/c/vip-kategorie si vyberte si přípravky dle svých potřeb. Unikátní kódy z poukazu uplatníte v nákupním košíku v kolonce Chci použít slevový kupón, kterou naleznete pod vybranými produkty. Do kolonky vložíte unikátní kód z poukazu a kliknete na Použít. Následně se Vám sleva při nákupu odečte. 


Společnost HUSKY nabízí slevu 15% na svůj sortiment

Společnost HUSKY byla založena v roce 1997. Od počátku klade důraz na originalitu a kvalitu zpracování výrobků, vývoj, design a pečlivou selekci kvalitních materiálů. Zaměřuje se především na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. 

Postup využití slevy:

Sleva platí při nákupu na e-shopu, který naleznete na www.huskycz.cz. Při nákupu uplatníte slevu aktivováním kódu – na hlavní stránce nahoře klikněte na %bonus, rozbalí se lišta, do pole kód slevy vepište svůj unikátní kód z poukazu a klikněte na aktivovat. Při nákupu se Vám sleva odečte. Sleva se nevztahuje na akční a již zlevněné zboží.


Společnost KUCHYNĚ Gorenje nabízí 25% slevu z maloobchodní ceny kuchyňského nábytku a obývacích sestav

Skupina  Gorenje  patří  mezi  vedoucí  evropské  výrobce  domácích  spotřebičů  s  více  než  šedesátiletou tradicí. Jejím posláním je vytvořit komfortní domov prostřednictvím originálních, technologicky vyspělých produktů s výjimečným designem a současně šetrných k životnímu prostředí.

Postup využití slevy:

Všechny produkty společnosti i kamenné prodejny najdete na www.gorenje.cz. Slevu lze uplatnit na všech kamenných prodejnách KUCHYNĚ gorenje předložením poukazu


Společnost Spindl.info nabízí ubytování Špindlerův Mlýn se slevou minimálně 15%

Postup využití slevy:

Veškerá komunikace musí probíhat se společností Spindl.info, která následně prověří volné kapacity vybraného ubytovacího zařízení. Na poukazu naleznete e-mailovou adresu na společnost Spindl.info i unikátní kód, který vepíšete do předmětu Vašeho e-mailu. Případné dotazy Vám rádi zodpoví na tel. 603 155 397, kontaktní osoba paní Lucie Jandurová.

Vybírat můžete z těchto ubytovacích kapacit:

AQUAPARK  ŠPINDL

Přijeďte si užít relaxaci, spoustu zábavy a sportovního vyžití v srdci překrásné přírody Krkonoš. Aquapark hotel Špindlerův Mlýn s možností ubytování v přilehlých devíti budovách nabízí také restauraci pro Vaše stravování, budovu aquaparku s vodními atrakcemi, wellness centrum a solnou jeskyni. 

Aquapark Špindl nabízí našim zákazníkům:

 • 15% slevu z last minute ubytování
 • 15% slevu pultového ceníku ( v případě, že není vypsána žádná last minute nabídka )
 • 15% sleva na pobytové balíčky

Více informací najdete na www.aquaparkspindl.cz.

HOTEL PRAHA
Hotel se nachází v samém centru Špindlerova Mlýna a nabízí našim zákazníkům 15% slevu na ubytování, wellness služby a konzumaci v restauraci hotelu Praha či Silver Rock baru.
Více na www.spindl-hotelpraha.cz.

HOTEL HORNÍ PRAMEN
Hotel se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna a má terasu s překrásným výhledem na celé horské středisko. Našich zákazníkům nabízí:

 • 15% slevu z last minute ubytování
 • 15% slevu pultového ceníku ( v případě, že není vypsána žádná last minute nabídka )
 • 15% sleva na pobytové balíčky

Více informací najdete na www.hornipramen.cz.

Společnost Felicity Hotels Špindlerův Mlýn Vám nabízí ubytovací kapacity ve svých dvou objektech a to Hotel Sněžka a GRAND Appartments

HOTEL SNĚŽKA
je rodinný hotel s dlouholetou tradicí a nachází se nedaleko centra Špindlerova Mlýna. Hotel je nejen díky své poloze ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících. 

GRAND APPARTMENTS jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna a nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu. 

V obou objektech obdrží naši zákazníci 15% slevu na ubytování se snídaní.

Více informací najdete na www.felicity.cz. Sleva se nevztahuje na termín 27.12. 2017 - 1.2. 2018. 


Společnost VEGA TOUR nabízí jedinečnou slevu 10% ze všech svých i již zlevněných zájezdů

Společnost VEGA TOUR udává směr v autokarové přepravě více než 25 let. Patří mezi přední evropské dopravní společnosti zabývající se zájezdovou a linkovou dopravou.  

Postup využití slevy:
Sleva platí pro objednávky přes internetové stránky https://ck.vegatour.com. Pro přiznání slevy uveďte v objednávce do kolonky „Zadejte slevový kód“ slevový kód, který získáte z poukazu na provozovnách HAVEX-auto a klikněte na tlačítko OK. Sleva Vám bude automaticky odečtena.