Kalendář výhod

Kalendář výhod

Na začátku stál nápad, který jedinečně zapadal do našeho konceptu HAVEX-auto vždy něco navíc. Nápad, kdy najdeme obchodní partnery, kteří by zvýhodnili při nákupu produktů či služeb zákazníky HAVEX-auto. Podařilo se nám nacházet tyto partnery v průběhu celého roku, takže jsme byli schopni nabídnout každý měsíc unikátní výhodu. Co když ale zákazník zrovna v daný měsíc tuto výhodu nevyužije, neuvažuje o koupi u obchodního partnera, nedisponuje nyní toliko finančními prostředky a musí našetřit? Touto otázkou jsme se potýkali až do okamžiku, kdy jsme se na základě zpětné vazby Vás našich zákazníků rozhodli upravit fungování programu Kalendáře výhod HAVEX-auto. Vybrali jsme průřezově dle zájmu (elektrosportřebiče, outdoor vybavení a oděvy, vybavení domácnosti, dovolená, atd.) obchodní partnery, kteří své výhodné nabídky zagarantují minimálně po dobu celého roku. Tak budete mít vždy dost času rozmyslet, kterou z nabídek chcete využít. Žádný časový tlak, řekněte si sami.

A jak můžete získat odměnu u našich partnerů? Je to jednoduché, stačí jen v období od 1. 1. 2018 do 31.12. 2018:

 • Pořídit si u HAVEX-auto nový či ojetý vůz
 • Pořídit si originální příslušenství a náhradní díly v minimální hodnotě 1 000 Kč
 • Využít servisních služeb HAVEX-auto v minimální hodnotě 1 000 Kč

Na základě výše uvedených podmínek obdržíte od našich prodejců či servisních techniků poukazy, kde jsou uvedeny unikátní přihlašovací údaje a kódy, které následně využijete v rámci nákupu u našich obchodních partnerů. Své poukazy si prosím vyzvedněte na pobočkách HAVEX-auto, kde Vám rádi poskytneme další informace. Přesný postup a informace o partnerech najdete níže.


NAŠI PARTNEŘI:

Společnost Garmin nabízí kvalitní a spolehlivé navigace

Pro naše zákazníky vybrala společnost Garmin 2 navigace za exkluzivní ceny.

Garmin Drive 40 Lifetime Europe 45 – nabízí jednoduché ovládání a základní nabídku navigačních funkcí. I přes svoji jednoduchost ale nabízí všechny navigační funkce, které jsou při cestování potřeba.

Z navigačních funkcí oceníte:

 • asistent řazení do jízdních pruhů
 • upozornění na povolenou rychlost
 • upozornění na místa s měřenou rychlostí
 • náhledy křižovatek a další

Cena pro zákazníky HAVEX-auto je 2 700 Kč s DPH a navigaci najdete ZDE.

Garmin Drive 50 Lifetime Europe 45 – má 5“ velký displej s mapami 45 zemí celé Evropy. Při propojení navigace s chytrým telefonem můžete využít zobrazení příchozích hovorů, SMS zpráv a dalších upozornění.

Z dalších funkcí oceníte:

 • bezplatnou aktualizaci podrobné mapy celé Evropy
 • asistent řazení do jízdních pruhů
 • upozornění na povolenou rychlost
 • Bluetooth hands-free a smart notifikaci a další

Cena pro zákazníky HAVEX-auto je 3 740 Kč s DPH a navigaci najdete ZDE.

Postup využití slevy:
Od našich prodejců obdržíte poukaz s unikátním kódem, který vepíšete při nákupu v e-shopu společnosti Garmin do políčka Poznámka. Následně Vám společnost Garmin poskytne navigaci za cenu pro zákazníky HAVEX-auto.


Společnost Vancl sport nabízí 15% slevu na půjčovnu lyžařského vybavení a 10% na skiservis

Firma VANCL sport nese jméno svého majitele – Radka Vancla, který začal podnikat v 90. letech se svým otcem v jejich rodinném domě v centru města Vrchlabí. I dnes, po více než 25 letech, je hlavním záběrem firmy lyžařská půjčovna, prodejna a servis. Firma je také výhradním zastoupením švýcarské firmy Montana a německého softwaru pro půjčovny Sports Rental.

Slevy uplatníte na adrese Vancl sport, Horská 117, Vrchlabí (směr Špindlerův Mlýn) a to předložením poukazu s příslušným kupónem na slevu. Poukaz s kupóny dostanete na našich provozovnách. Více o nabídce našeho partnera najdete na www.vanclsport.cz.


Společnost Whirlpool nabízí jedinečnou slevu 30-50% na domácí spotřebiče

Whirlpool je jednou z dlouhodobě nejvýznamějších a nejpreferovanějších značek velkých domácích spotřebičů na českém i světovém trhu.  

Postup využití slevy:

Sleva se vztahuje na jednu objednávku značky Whirlpool s dopravou s výnosem zdarma. Veškerou nabídku výrobků značky Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz. Na poukazu najdete speciální přístupové webové stránky i unikátní přihlašovací údaje. Sleva neplatí v kamenných prodejnách ani v jiných e-shopech. Sleva je možné využít maximálně na 3 spotřebiče.


Společnost PIKATEC nabízí 10% slevu na nanotechnologickou ochranu vašich vozidel

Společnost Pikatec se zabývá vývojem a výrobou nanokosmetiky pro ochranu vozidel a domácností. Společně s vědci z technické univerzity v Liberci vám přináší patentovanou technologií, která dokáže ochránit lak, skla i kola vašeho vozu a zároveň i celou domácnost včetně průmyslových prostor.

Postup využití slevy:
Na e-shopu www.pikatec.cz si vyberte sortiment dle svých potřeb. Unikátní kód z poukazu uplatníte v nákupním košíku v kolonce Slevový kód, kterou naleznete pod vybranými produkty. Do kolonky vložíte unikátní kód z poukazu a kliknete na Použít. Následně se Vám sleva při nákupu odečte.


Společnost CAR CLUB nabízí sortiment nábytku, doplňků a zdravotních matrací a poskytuje zákazníkům HAVEX-auto 10% slevu

Prodejna CC nábytek nabízí široký sortiment nábytku a doplňků od několika desítek českých a zahraničních dodavatelů, což umožňuje splnit nejrůznější požadavky mnoha zákazníků včetně potřeb podnikatelů a firem pro kompletní vybavení kanceláří.

Na ploše 500 m2 ve Vrchlabí najdete široký výběr ložnic, sedacího a obývacího nábytku, jídelních stolů a židlí různých typů a designu. Z naší nabídky kuchyní zpracováváme ZDARMA 3D návrhy kuchyní na míru. Pro rodiny s dětmi je v nabídce kompletní vybavení dětských pokojů, ale nechybí ani dětské kočárky, cestovní postýlky, židličky, autosedačky a doplňky pro nejmenší české značky Patron. Zboží je možné objednat si i na e-shopu na www.cc-nabytek.cz

Postup využití slevy:

Sleva platí při nákupu na e-shopu na www.cc-nabytek.cz i v kamenné prodejně ve Vrchlabí v IT Centrum, Krkonošská ulice 16. Při nákupu v e-shopu vepište do kolonky Poznámka unikátní kód z poukazu. Při nákupu v kamenné prodejně se prokažte fakturou za koupi vozu, servisní úkon nebo účtem za nákup příslušenství. Sleva se již nevztahuje na akční nabídky.Společnost HUSKY nabízí slevu 15% na svůj sortiment

Společnost HUSKY byla založena v roce 1997. Od počátku klade důraz na originalitu a kvalitu zpracování výrobků, vývoj, design a pečlivou selekci kvalitních materiálů. Zaměřuje se především na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. 

Postup využití slevy:

Sleva platí při nákupu na e-shopu, který naleznete na www.huskycz.cz. Při nákupu uplatníte slevu aktivováním kódu – na hlavní stránce nahoře klikněte na %bonus, rozbalí se lišta, do pole kód slevy vepište svůj unikátní kód z poukazu a klikněte na aktivovat. Při nákupu se Vám sleva odečte. Sleva se nevztahuje na akční a již zlevněné zboží.Společnost Spindl.info nabízí ubytování Špindlerův Mlýn se slevou minimálně 15%

Postup využití slevy:

Veškerá komunikace musí probíhat se společností Spindl.info, která následně prověří volné kapacity vybraného ubytovacího zařízení. Na poukazu naleznete e-mailovou adresu na společnost Spindl.info i unikátní kód, který vepíšete do předmětu Vašeho e-mailu. Případné dotazy Vám rádi zodpoví na tel. 603 155 397, kontaktní osoba paní Lucie Jandurová.

Vybírat můžete z těchto ubytovacích kapacit:

AQUAPARK  ŠPINDL

Přijeďte si užít relaxaci, spoustu zábavy a sportovního vyžití v srdci překrásné přírody Krkonoš. Aquapark hotel Špindlerův Mlýn s možností ubytování v přilehlých devíti budovách nabízí také restauraci pro Vaše stravování, budovu aquaparku s vodními atrakcemi, wellness centrum a solnou jeskyni. 

Aquapark Špindl nabízí našim zákazníkům:

 • 15% slevu z last minute ubytování
 • 15% slevu pultového ceníku ( v případě, že není vypsána žádná last minute nabídka )
 • 15% sleva na pobytové balíčky

Více informací najdete na www.aquaparkspindl.cz.

HOTEL PRAHA
Hotel se nachází v samém centru Špindlerova Mlýna a nabízí našim zákazníkům 15% slevu na ubytování, wellness služby a konzumaci v restauraci hotelu Praha či Silver Rock baru.
Více na www.spindl-hotelpraha.cz.

HOTEL HORNÍ PRAMEN
Hotel se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna a má terasu s překrásným výhledem na celé horské středisko. Našich zákazníkům nabízí:

 • 15% slevu z last minute ubytování
 • 15% slevu pultového ceníku ( v případě, že není vypsána žádná last minute nabídka )
 • 15% sleva na pobytové balíčky

Více informací najdete na www.hornipramen.cz.

Společnost Felicity Hotels Špindlerův Mlýn Vám nabízí ubytovací kapacity ve svých dvou objektech a to Hotel Sněžka a GRAND Appartments

HOTEL SNĚŽKA
je rodinný hotel s dlouholetou tradicí a nachází se nedaleko centra Špindlerova Mlýna. Hotel je nejen díky své poloze ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících. 

GRAND APPARTMENTS jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna a nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu. 

V obou objektech obdrží naši zákazníci 15% slevu na ubytování se snídaní.

Více informací najdete na www.felicity.cz. Sleva se nevztahuje na termín 27.12. 2018 - 1.1. 2019. 


Společnost VEGA TOUR nabízí jedinečnou slevu 15% ze všech svých i již zlevněných zájezdů

Společnost VEGA TOUR udává směr v autokarové přepravě více než 25 let. Patří mezi přední evropské dopravní společnosti zabývající se zájezdovou a linkovou dopravou.  

Postup využití slevy:
Sleva platí pro objednávky přes internetové stránky https://ck.vegatour.com.  Pro přiznání slevy uveďte v objednávce do kolonky „Zadejte slevový kód“ slevový kód, který získáte z poukazu na provozovnách HAVEX-auto a klikněte na tlačítko OK. Sleva Vám bude automaticky odečtena.