Kalendář výhod

Pro bližší informace o našich partnerech a výhodách vstupte do kalendáře výhod:

Akce duben! 15% sleva na veškerý sortiment a 5% na již zlevněné zboží v prodejnách a na e-shopu Velocentrum na
www.velo-centrum.cz

Akce duben! 15% sleva na veškerý sortiment a 5% na již zlevněné zboží v prodejnách a na e-shopu Velocentrum na www.velo-centrum.cz

Společnost Velocentrum je značkový prodejce kol a příslušenství značky Specialized. Nabízí kompletní sortiment kol Specialized - horská kola, silniční kola, trekingová kola, městská i dětská kola, kola na sníh, a široké spektrum doplňků značky Specialized. Charakteristické pro Velocentrum je kvalitní sortiment, profesionální prodejní/servisní služby a zejména prozákaznický přístup. Kamenné obchody společnosti Velocentrum najdete v Hradci Králové, Pardubicích a Přelouči.

Akce květen! 20% sleva na veškerý nezlevněný outdoorový sortiment značky HUSKY

Akce květen! 20% sleva na veškerý nezlevněný outdoorový sortiment značky HUSKY

Společnost HUSKY byla založena v roce 1997 a od počátku klade důraz na originalitu, kvalitu zpracování výrobků, vývoj, design a pečlivou selekci kvalitních materiálů. Značka HUSKY je zaměřena především na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. Nabízí široký sortiment stanů (od klasických campingových po „extrémy“ určené pro horské výpravy), batohy (od školních přes batohy se speciálním určením), dále spací pytle (lehké, tradiční i „extrém“ pro pobyt v mrazech), dámské, pánské a dětské outdoorové oblečení i celou škálu doplňků.

Dotazník

Jaký druh nabídky by vás zajímal na další měsíce?