Akční nabídky

Akční nabídky financování

SLEVA 20 000 Kč + prodloužená záruka na 5 let nebo 100 000 km zdarma při nákupu vozu ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, RAPID SPACEBACK s financováním se ŠKODA FINANCIAL SERVICES

Bližší informace a konkrétní nabídku modelu vozu a financování Vám zpracuje náš prodejce.

Akční nabídky pojištění

LEVNĚJŠÍ BEZPEČÍ
Chraňte svůj vůz, spěte klidněji a ještě ušetřete na pojištění. S Osobním strážcem, což je satelitní dohled a vyhledávání vozů vytvořený pro společnost HAVEX-auto, totiž získáte slevu na havarijním pojištění od České pojišťovny slevu 12 %. A když k tomu připojíte bezpečnostní značení skel VINPRINT, získáte další slevu 6 %. Klid a úspora, je to tak jednoduché. Bližší informace a konkrétní nabídku financování Vám zpracuje náš prodejce.

ŠKODA POJIŠTĚNÍ
Komplexní pojištění Vašeho automobilu, které Vám nabízí ještě větší komfort v případě řešení neočekávaných událostí a zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění Vašeho automobilu. Navíc k němu získáte řadu dalších zákaznických výhod a těmi jsou například: kvalitní úrazové pojištění řidiče zdarma, zvýhodněná sazba, nejrychlejší bonus na trhu, první škoda bez vlivu na bonus, nonstop asistenční služby, náhradní vůz až na 60 dní, úspora času při řešení pojistné události, úhrada z havarijního pojištění v cenách nových originálních dílů (bez amortizace), odtah do domovského servisu zdarma, minimalizace dopadu škodné události na klienta. Neváhejte se informovat u našich prodejců na další výhody ŠKODA Pojištění. 

ŠKODA BEZ STAROSTÍ

Operativní leasing pro soukromé osoby. Díky operativnímu si stačí vybrat jen model, který byste rádi řídili. Zvolit si můžeme ze dvou možných balíčků nájemného a to variantu START nebo variantu KOMPLET. Konkrétní nabídky vozů s výbavou najdete ZDE.