Akční nabídky

Akční nabídky financování

SLEVA 20 000 KČ PŘI FINANCOVÁNÍ SE SEAT FINANCIAL SERVICES
U pořízení všech modelů značky SEAT v naší nabídce při využití financování společnosti SEAT FINANCIAL SERVICES můžete využít speciální slevu 20 000 Kč + 5 LET ZÁRUKY/100 000 km zdarma + paket SEAT Plus. Bližší informace Vám sdělí náš prodejce.

SLEVA 20 000 KČ PŘI VÝKUPU STÁVAJÍCÍHO VOZU
Využijte slevu 20 000 Kč při výkupu Vašeho stávajícího vozu při využití financování se společností SEAT FINANCIAL SERVICES. Platí pro modely SEAT Leon a SEAT Toledo.

Akční nabídky pojištění

LEVNĚJŠÍ BEZPEČÍ
Chraňte svůj vůz, spěte klidněji a ještě ušetřete na pojištění. S Osobním strážcem, což je satelitní dohled a vyhledávání vozů vytvořený pro společnost HAVEX-auto, totiž získáte slevu na havarijním pojištění od České pojišťovny slevu 12 %. A když k tomu připojíte bezpečnostní značení skel VINPRINT, získáte další slevu 6 %. Klid a úspora, je to tak jednoduché. Bližší informace a konkrétní nabídku financování Vám zpracuje náš prodejce.

SEAT OLÉ

Operativní leasing Exkluzivně pro každého. Díky operativnímu leasingu si stačí vybrat jen model, který byste rádi řídili. Měsíční nájemné zahrnuje autorizovaný servis, tovární záruku, povinné ručení i havarijní pojištění s připojištěním obvodových skel a sadu zimních pneumatik. Vyberte si z nabídky našich vozů a po dva roky si tak můžete vyzkoušet něco, o čem jste zatím jen snili.
Konkrétní nabídky vozů s výbavou najdete ZDE.

Fitness plán

Přijďte si k nám pro svůj Fitness plán - knížku plnou slevových poukazů a dopřejte svému vozu profesionální péči za výhodné ceny. S poukazy z Fitness plánu ušetříte nemalé finanční prostředky.

Využít je můžete při splnění následujících podmínek:

Jste fyzickou osobou nepodnikající, případně fyzickou osobou podnikatelem, který není velkoodběratelem.
Poukaz uplatníte při předání vozu do opravy v našem servisu a při nákupu Originálních, Výměnných a Economy dílů SEAT®.
Z jednoho Fitness plánu lze využít více poukazů najednou.
Slevy se nesčítají, pokud na zboží nebo službu probíhá jiná slevová akce. 
Platnost Fitness plánu: do 31.12. 2017.


Technická a emise zdarma

Pravou radost z jízdy ve Vašem voze SEAT poznáte pouze tehdy, pokud funguje vše tak jak má. Jedině pak se můžete za volantem uvolnit a oddat se požitku z řízení Vašeho vozu. Chceme se postarat, aby Vám tyto příjemné pocity vydržely co nejdéle, a proto jsme pro Vás připravili nabídku technické kontroly a měření emisí zdarma.             

Přivezte raději svůj SEAT k nám do autorizovaného servisu a o Váš vůz se postarají naši vyškolení technici. Prověří stav Vašeho vozu a vše potřebné opraví. Jako bonus získáte provedení technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma. Garantujeme Vám nejen špičkovou kvalitu pravidelně školených techniků, ale navíc používáme výhradně Originální díly SEAT®. Samozřejmostí je dvouletá záruka na díly i práci. Objednejte se on-line vyplněním formuláře ZDE.