Den testovacích jízd ŠKODA 13.5. na letišti v Hradci Králové

Datum: 26.4.2017

Rádi bychom Vás tímto pozvali na první z akcí ze série Dny Testovacích Jízd ŠKODA, kterou pořádáme v sobotu 13.5. v rámci akce Rally Show a Helicopter Show na letišti v Hradci Králové.

V roce 2017 se koná již čtvrtý ročník populární a již legendární akce na Autodromu na letišti v Hradci Králové. Svým programem je určen pro motoristickou veřejnost a v roce 2016 ji navštívilo rekordních 30 tisíc diváků. Rally Show nabízí bohatý program nejlepších jezdců českého a evropského motorsportu. Závodní okruh ovládnou formule, okruhové speciály, legendy, historici a diváky oblíbení driftaři. Offroadová trať bude k dispozici pro předváděcí jízdy Autosalon Show a doplněna speciály z Rally Dakar. Dění na trati okoření kaskadérská vystoupení, soutěže o zajímavé tématické ceny a zapojení diváků. Autoshow nabídne mimo statické prezentace civilních vozidel také oblíbené předváděcí jízdy prezentovaných vozů jednotlivými prodejci vozů na závodní dráze před zraky všech návštěvníků a vstupy v programu Rallyshow. Stejně zajímavá bude i část areálu vyhrazená pro Helicopter Show. Více o akci a cenách vstupného na www.rallyshow.cz.

Na našem prezentačním stánku jsme pro malé i velké motoristy přichystali spoustu skvělých zážitků – od testovacích jízd s našimi vozy ŠKODA až po zábavné doprovodné aktivity. Můžete si vyzkoušet i jedinečný pohybový závodní simulátor, ve kterém si budete připradat jako byste závodili v opravdovém závodním speciálu. A aby toho nebylo málo, tak můžete soutěžit o skvělé ceny, jako jako je zapůjčení vozu ŠKODA s pohonem 4x4 na jeden týden, nosič jízdních kol nebo autochladničku, či voucher na naše služby.  Za každou testovací jízdu pro vás máme navíc Kofolu zdarma!

Vyhrát můžete i v naší  tipovací soutěži. Chtěli byste jezdit vozem ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT? Nebo vyhrát týdenní dovolenou pro celou rodinu na českých horách, či jízdní kolo ŠKODA MTB 29 Full včetně dárků z cyklistické kolekce? Stačí u nás vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázku a výhra může být vaše!

Těšíme se na vás 13.5. na letišti v Hradci Králové.